2737
2734
عنوان

درد و دل درباره مادرشوهرم

360 بازدید | 30 پست

بچها مادرشوهرم تو دوران عقد یه بارم منو دعوت نکرد خونشون الان بعد یسال خونه خودمونیم دخترش ازدواج کرده هر هفته دامادش رو دعوت میکنه میگه شما هم بیایید حتا وقتایی ک اونا نباشن مارو نمیگه خس میکنم منو دوس نداره دلداریم بدید

من آموخته ام با خدا همه چیز ممکن است ...💓🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت میگی مادرشوهر، مادرت نیست که

اون دختر خودشو دعوت می‌کنه، تو هیچوقت مثل دخترش نیستی براش

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2728
2740

عزیزم

نه از مادرشوهر مادر درمیاد

نه از عروس دختر در میاد

خودتم ناراحت نکن گذشته ها گذشته 

اهمیت نده شما

از مادر شوهر چه انتظارایی دارید

اسمش روشه مادررررر 

شوهررر

چشمام خیلی وقتی گریه نمی کنند ،شاید خودشون هم می دونند بار دیگه بخوان زاری کنند بجا اشک ازشون خون میچکه.نظر مخالف ریپلای نکنه با تشکر
خودت میگی مادرشوهر، مادرت نیست که اون دختر خودشو دعوت می‌کنه، تو هیچوقت مثل دخترش نیستی براش

الان ک رفتاراشو‌نیبینم اصلا برای عروسی و عقد من و پسرش یک دهم الانم خوشحال نبود 

واسه عقد ما بعد محضر نگفت خرت به چند رفتن خونشون ولی بهد عقد دخترش کلی مهمون دعوت کرد دلم میگیره

عزیزم نه از مادرشوهر مادر درمیاد نه از عروس دختر در میاد خودتم ناراحت نکن گذشته ها گذشته  ا ...

تو دوران عقد یک بار هم برای من هدیه هایی که مرسومه رو نخرید هیچچچی همه رو شوهرم تنهایی میاورد

الان ک رفتاراشو‌نیبینم اصلا برای عروسی و عقد من و پسرش یک دهم الانم خوشحال نبود  واسه عقد ما ب ...

دلت نگیره عزیزم، کلا از خانواده شوهر توقع چیزی نداشته باش که تو ذوقت نخوره. 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
ب درک ک دوستت نداره تو هم دعوتش نکن اگ شوهرتم دعوت کرد تحویل نگیر ی غذای معمولی بزار جلوشون

دلم گرفت الان واقن انکار من تازه عروس نبودم ک انقد ذوق دامادشو داره

2706