2733
2734
الهی بمیرم دیگه خستمه

خدانکنه دختر مال من گذشت مال توهم میگذره 

هممون رفتنیم پس گریه نکن این گریه ها خیلی قویت میکنه خیلی 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خدانکنه دختر مال گذشت مال توهم میگذره  هممون رفتنیم پس گریه نکن این گریه ها خیلی قویت میکنه خی ...

بعد سالها دوباره عاشق شده بودم

اصلا باورم نمیشد عاشق بشم دیگه

ولی بازم شکست...

2731
بعد سالها دوباره عاشق شده بودم اصلا باورم نمیشد عاشق بشم دیگه ولی بازم شکست...

چرا چون بازم ی اشتبا هو انجام داد خواهر 

الانم پاشو صورتتو بشور بخند برقص اون پشیمون میشه اما نبخشش کاری ک من کردمو نکن منم خودمو نابود کردم سه ساااال تهش چی شد هیچی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
چرا چون بازم ی اشتبا هو انجام داد خواهر  الانم پاشو صورتتو بشور بخند برقص اون پشیمون میشه اما ...

برقصم؟

دارم از گریه میمیرم

باورم نمیشه

خاک تو سرم که وابستش شدم

دلم میخواد بمیرم

برقصم؟ دارم از گریه میمیرم باورم نمیشه خاک تو سرم که وابستش شدم دلم میخواد بمیرم

پشیمون میشی چند سالته؟!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740