2737
2739

هفته پیش رفتیم بیرون شهر دوتا دختر ۱۸.۱۹ سال بی حجاب هم تخت کناری تولد داشتن. شوهرم شروع کرد به حرف و خنده باهاشون. هرچی بهش اشاره میکردم ساکت شو محلم نمیداد. بعد خواستیم عکس بگیریم گوشی رو داد به اونا. دختره هم گرفت و گفت چون جای برادرم هستی عکس میگیرم ازتون به خاطر خانومت. اصلا شوهرم بهش برنخورد و همچنان به شوخی های مسخرش ادامه داد. خلاصه وقتی برگشتیم خونه من گفتم دلخورم که جلوی خودم اونکارارو کردی. گفت وا. ناراحتی نداره بی جنبه نباش بابا شوخی میکردم باهاشون‌. و واقعا هم اخلاق شوهرم شوخه خیلی.

منم از همونشب تو تریپم باهاش و رابطه هم نداشتم.

خلاصه فردا صبح میخوایم پدرمادرمو ببریم مسافرت .چون خودشون پیرن بندگان خدا. سرشبی ازم رابطه خواست منم چون هنوز ناراحت بودم بهش رو ندادم. حالا از سرشب مثه سگه. و باد داره. گفت قول میدم تا اخر عمر بهت دست نزنم.

حالا ب نظرتون منم محلش ندم یا به خاطر مسافرتمون با پدرمادرم یه جورایی از دلش دربیارم؟ خیلی برام سنگینه که من بودم و جلو روی خودم اونقد با دخترا میگفت و میخندید😩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا آره ک مقصره ولی باید همون دو روز اول خوب گوشش رو میپیچوندی 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
2728

حساسی 

وقتی خودت قبول داری شوهرت شوخه چرا اینجور واکنشی نشون میدی

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه عشقمون هر روز بیشتر💑خدارو شکر 😍خونمون درس شده🏡همونجوری ک میخام😍خداروشکر🤲😍عروسیمون بخوبی برگذار میشه👰🏻🤵خداروشکر😍کلی اتفاق خوب افتاده برای همهخداروشکر😍😍😍                        انرژی+++++++

😐از دلش در بیاری علامت شاخ داررررر تا صب 

هرچقدرم شوخ طبع باشع این کارشو توجیح نمیکنه خواهر بذار بفهمه کارش اشتباع 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

همونجا گوشی و می‌کوبیدی تو سرش میگفتی حالا بشین با ننت عکس بگیر

کاربری ک زرررت میخوای ریپ مخالف بزنی. نزن من اعصاب ندارم یه چی میگم میشینی گریه میکنی. تو تاپیک نظرتو بده و برو دنبال ریپ نباش حرف نزنی نمیگن لالی نترس. (حتی ایماناتونم بوی گناه میده.)از بدا نترس چون میدونی چقدر بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقدر بدن... شما هرچقدرم کوچیک باشی خدا واسه همه به یه اندازه بزرگه.. من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم🙃اینجا میاین دبیرادبیات نشید هی غلط املایی بگیرید چون خیلی رو مخید. این آخرین سیمکارت از خاندان مادری بود ک تونستم دوباره باهاش ثبت‌نام کنم. فحش نده ک فحش ندم تا باز نترکم.از 97 عضوم ولی 98 بار ترکیدم فقط خط شوهرعمم مونده ک باهاش ثبت‌نام کنم
2738

منطقی باهاش صحبت کن

بگو اگه جای من بودی و من با پسرا جلوت هر و کر میکردم آخر سر هم طلبکار چه حسی پیدا میکردی همسرم؟

با ملایمت بگو عزیزم با صحبت حل میشه ان شاءالله 

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
بنظرم بذار درس بگیره  تاحالا محل ندادی الانم محل نده

دلم برا مامان بابام میسوزه بعد عمری بیان مسافرت. پربادی و قهر شوهرمو ببینن قطعا میگن کاش مارو نمیاوردین با خودتون. 

گیری افتادم 🥲🥲

2706