2733
2734
ن هردو مطلقه بودیم من شوهرسابقم معتاد خراب کتک زن بود این دومی اینجوری نبود گول خوردم فک کردم آدمه ا ...

وای چقدمثل همیم 😔💔بمیرم برات خدالعنتش کنه منم فک میکردم دیگه خوشبخت شدم ومیتونم بهش تکیه کنم 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چقدمثل همیم 😔💔بمیرم برات خدالعنتش کنه منم فک میکردم دیگه خوشبخت شدم ومیتونم بهش تکیه کنم 😔

خدانکنه عزیزم دشمنت بمیره.منم روزی ک باور کردم این مرد بشو واسم نیس باید قید بچه دارشدنو بزنم دوروز همش گریه کردم شوکه بودم.بعد فهمیدم راه ب ترکستانه.فایده نداره .اون شوهر سابقم پسرخاله ناتنیمه بعدم دوبار دیگ ازدواج کرد جدا شده .با هرکدوم یکسال دوسال زندگی کرد .اینا عادت ب طلاق پیداکردن اهل زندگی نیستن 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

انتخابامون اشتباهه .راحت باور میکنیم گول میخوریم .

2731
آره واقعاخودکرده روتدبیرنیس واسه این بی جدان بیشرف چقدتوروی خونوادم ایستادم الآنم فقط سرکوفت میخورم ...

الان میخای چکارکنی؟نقشه ات واس آینده چیه

آره واقعاخودکرده روتدبیرنیس واسه این بی جدان بیشرف چقدتوروی خونوادم ایستادم الآنم فقط سرکوفت میخورم ...

ن من هردوتا ازدواجم ب اجبار مامانم بود خودم کسی دیگ رو دوسداشتم نذاشت راهشون نداد .وادارم کرد گفت اگ بگم ن پرتم میکنه ازخونه بیرون ‌قبلا یبار کرده .سند خونه بنام مامانمه هرکار بخاد میکنه .الانم میگ طلاق بگیر جهازت مال خواهرت باشه حالا اون خواهرم مجرده اصلا اهل ازدواج نیس ۳۹سالشه،پولداره شاغله چرا جهازم مال اون مگ خودم چلاقم .مامانم خیلی دخالت میکنه حتی واس سهم الارثمم نقشه کشیده.

ن من هردوتا ازدواجم ب اجبار مامانم بود خودم کسی دیگ رو دوسداشتم نذاشت راهشون نداد .وادارم کرد گفت اگ ...

وای خداعجب مادری دیگه خونواده آدم اینطوری باشه دیگه ازغریبه نمیشه انتظار داشت 💔

[QUOTE=243719260]الان میخای چکارکنی؟نقشه ات واس آینده چیه[/QUOTEمنم حتی نمیذارن تنهایی پاموبیرون بذارم پدرم میگه زن مطلقه بره بیرون آبرومون می‌ره میگن خرابه دنبال اینن زودترشوهرم بدن آبروشون حفظ شه چن وقت پیشم ی خواستگارداشتم اماصورتش سوخته بودامامیکم کاش ردنمیکردم توبدجایی گیرافتادم شب وروزموجهنم کردن😔💔

وای خداعجب مادری دیگه خونواده آدم اینطوری باشه دیگه ازغریبه نمیشه انتظار داشت 💔

دقیقا اونا رفتارای مامانمو دیدن دم درآوردن شوهرسابقم علنی جلو چشمم پیشنهاد ب دخترا میداد جرات نداشتم حرف بزنم زیر مشت و لگدم می‌گرفت بعد ب مامانم میگفت اونم گفت اینو بکش ولی طلاقش ندی آبروم پیش باباش نره(ک بگه فامیلات بد ازآب دراومدن)ب این دومی هم یواشکی،پول کارت ب کارت می‌کرد شهر دیگ بودیم شهر غریبم دست از،سرم برنداشت دهن شوهرمو بروم باز کرد پرروش کرد 

[QUOTE=243719260]الان میخای چکارکنی؟نقشه ات واس آینده چیه[/QUOTEمنم حتی نمیذارن تنهایی پاموبیرون بذا ...

حرفای بابات عین مامان منه .اشتباه نکن .ازدواج راه فرار نیست. باید مستقل بشی .با برادری،دایی،عمو صحبت کن بگو اونا باباتو راضی کنن بزاره بری دانشگاه یا سرکار.

شبی ک مامانم اومد زجرم داد گفت بیا بی عرضه شوهرت(سابق)رفت زن گرفت داماد شد دختره خشگله دختر خونست.خ گریه کردم ب خدا گفتم چرا با زندگی من بازی کرد راحت ولش کردی بره.

بعدا فهمیدم دختره زشته دختر خونم نبود دروغ گفت بودن کم نیارن چون شوهرسابقم باما فامیلن.بعد دوساله طلاقش داد اونم کتک زد بهش بارها خیانت کرد چون بعدش مامانم مجبورم کرد باهاش آشتی کنم.بخاطر بچم آشتی کردم. گند همه کارای شوهرم دراومد ک با ی زن متاهله از سال فلان تا فلان .شامل اون دوسالی ک اون زنشم بود میشد .منم مچشو گرفتم بااین خانم ب همه گفتم . بعد دوباره جداشدم .باز رفت با سومی ازدواج کرد این یکی زرنگ بود داره مهریه میگیره زندانم انداخت شوهرم ‌دل منک خنک شد 

حرفای بابات عین مامان منه .اشتباه نکن .ازدواج راه فرار نیست. باید مستقل بشی .با برادری،دایی،عمو صحبت ...

خیلی بی کسم خواهرکدوم برادریه سری به تاپیک هام بزن ببین کثافت توبچگی چ بلایی سرم آورده😔عموم هم هرچقدر باهاشون حرف زدبی فایده بود😔

2706