2733
2734
عنوان

یچیزی درمورد عروسی جاری یادم افتاد رفته رو مخم

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 61 پست

مشکل از توئه

مگه باید بگن به شما که اونا خونه خریدن یا نخریدن!ربطی نداره ب شما

بعدم زنگ زدن دعوت کردن دیگه خیلی جاها الان فقط زنگ میزنن 

بنظرم تو طلبکاری

من ملکه‌ی ایرانم👸ثروتمند ،پرافتخار،تمامی چشمها بدنبال من😎😍
ینی شما چش میکردی ؟اگ منظورش این بوده ک خدا شفاشون بده واقعا.شما جزئی از اون خانواده هستی وقتی شمارو ...

اره از نظرش همه ب زندگی بچه هاش چشم میندازن اینم بگم عقد منم ب هیچکدوم از برادرا نگفته بود فقط خواخرشوهرم میدونست من از اول اخلاقشو نمیدونستم ...خیلی اخلاق مزخرفیه همش اسفند دست مامانشونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا چیز مهمی نیست ؟ خیلی ذهنمو درگیر کرده بود از قبل عید تا حالا فک میکردم خیلی بی احترامی شده بهم ...

نه کجاش مهمه مهم سلامتی و خوب بودن تو و شوهرته و زندگی خودته خارج از خونه خودت هیچی مهم نیست.‌‌..

تا شقایق هست زندگی باید کرد...
مشکل از توئه مگه باید بگن به شما که اونا خونه خریدن یا نخریدن!ربطی نداره ب شما بعدم زنگ زدن دعوت ک ...

خونه خریدن ؟ اگ اونجایی ک گفتم خونه رفتن منطورم اینه تو خونه زندگی میکردن قبل عروسی به ما نگفتن رفته خونه هی قایم میکردن ک ما نفهمیم زندگی میکنن جدا من میگم مگه غریبه ایم ک هی قایم میکنید 

2731
نه کجاش مهمه مهم سلامتی و خوب بودن تو و شوهرته و زندگی خودته خارج از خونه خودت هیچی مهم نیست.‌‌..

ممنون عزیزم خیلی ناراحت بودم این چند وقت یخورده فکرم کمتر شد 🌹🌹

اره از نظرش همه ب زندگی بچه هاش چشم میندازن اینم بگم عقد منم ب هیچکدوم از برادرا نگفته بود فقط خواخر ...

خب اگه برای عروسی شماهم همینطور بوده به دل نگیر اخلاقشه 

یه چیزایی دیده ک انقد محتاط رفتار میکنه

🤍
اونا احترام گذاشتن دعوت کردن ..شما با بی سیاستی که کردی درواقع باعث شدی نشون بدی خانوادت احترام نزاش ...

واقعا؟  من مریضی مامان بزرگمو بهونه کردم ک نمیتونن تنهاش  بزارن اصلا نگفتم ب خاطر نوع دعوتتون ب من و خودشونه از این پشیمونم ک پرا مستقیم نگفتم حالا هم تاپیک زدم ک بگم یا ن ضمن این که خونواده عروس کارت چاپ کردن و دادن ب فامیلا ن ب ما دادن ن ب خونوادم و حضوری هم نرفتن حتی درصورتی ک ما عروسی حتما حضوری میریم فقط راه دور زنگ میزنیم 

خب اگه برای عروسی شماهم همینطور بوده به دل نگیر اخلاقشه  یه چیزایی دیده ک انقد محتاط رفتار میک ...

یخورده هم ب خاطر همین برو خودم نیاوردم اینجا هم فهمیدم حیلی مهم نبوده مسعله 

برا خودم غول کرده بودم

2738
نباید به خانوادت میگفتی نیان حالا حضوری یا تلفنی چه فرقی میکنه

کلا ی خیابون فرقمونه بعد میدونن رسمه حضوری دعوت کنن کارتم ک چاپ کردن ن با مادادن ن به خونوادم نمیدونم باید میدادن یا ن

واقعا؟  من مریضی مامان بزرگمو بهونه کردم ک نمیتونن تنهاش  بزارن اصلا نگفتم ب خاطر نوع دعوت ...

اول که شما دست از مقایسه بردار یعنی اصلا روش عروسیتو نباید با دیگران مقایسه کنی هرچی جلوتر میریم انجام رسومات ضعیف تر مبشه ...خوب بود خانوادت میومدن حتی شده یک ساعت ...به نظر من کلا کار اشتباهی بوده و اگر من بودم به خانوادم میگفتم یا خونه مادرشوهر یا خود جاریتون برن و چشم روشنیشونم ببرن ...باعث کدورت میشه اینچیزا اونم چیزای به این بیخودی

چرا فکر میکنی به خانوادت بی احترامی کردن؟ دعوت اقوام‌ دور یک هفته قیل عروسیه اتفاقا بی احترامی از طر ...

ما ک زنداداش بودیم چرا اینهمه پرسیدم عروسی کیه اماده شم نمیگفتن گزاشتن یکهفته قبل عروسی ؟ ن خدارو شکر رابطمون خوبه ولی مادرشوهرم میگفت دیر دعوت میکنیم بهم نخوره عروسی چشم میفته

اول که شما دست از مقایسه بردار یعنی اصلا روش عروسیتو نباید با دیگران مقایسه کنی هرچی جلوتر میریم انج ...

نمیدونم فکر میکردم خیلی خورد شدم با این دعوتشون  این ک هی پنهون کنن چشم نخورن انگار ما نمیتونیم ببینیم یا حسودیم  یا بدبختیم ک تحمل عروسی اونارو نداریم از خونوادم ی برادر بزرگترم اخر کار اومد و رفت اونا مثلا پیش مامانبزرگ مریضم بودن

ن زنگشون زدن ولی حضوری نرفتن نمیدونم رسمشون نیست یا یادشون نبوده و مهم نبوده

من سمت شوهرم نزاشتن کارت بدیم گفتن تلفنی میگیم نیازی نیست و واقعا فقط زنگ زدن کارت ندادیم اونم مادر شوهرم زور کرد وگرنخ کارت برای ما کاری نداشت منم اصرار کردم گفتن نمیخواد.تصمیم گرفته شده بود .شاید چنین چیزی بوده اینو به گردن جاری لطفا نندازید

2706