2733
2739
عنوان

شوهرم منو چی فرض کرده

1179 بازدید | 92 پست

بچه ها یه مدت گاهی به شوهرم زنگ میزدم اشغال میخورد ولی میگفت نه زنگی زده نشده و بعدشم گفت نمیدونم چرا میس کالات میفته ولی زنگ نمیخوره! من اول تعجب کردم فکردم شاید واقعا خطش مشکل پیدا کرده ولی یه روز امتحانی یه شماره دیگمو بلاک کردم بعد که با اون شماره به موبایلم زنگ زدم دیدم زنگ نمیخوره بجاش میس کال میفته. به شوهرم گفتم تو منو بلاک میکنی گاهی؟ گفت نه و انکار کرد گفتم خر خودتی کافیه یه دفعه دیگه اینجوری بشه من میدونم با تو. حالا ماموریت شهرستان بود صبح زنگ زدم یک ساعت دوباره همینجوری بود بهش گفتم معلوم نیس داری چه غلطی میکنی اونم بعد یه ساعت جواب داد که من مگه اسکلم بلاک کنم خوب سایلنت میکنم به تو میگم خواب بودم چرا باید بلاکت کنم نمیدونم چرا گوشیم اینجوری میشه! ولی من بهش گفتم نهههه دیگه من حرفتو و هیچ توجیهی رو قبول نمیکنم. الانم خیلی ناراحتم و باهاش حرف نمیزنم.گفت من دروغ نمیگم قسم بچمونو خورد ولی من دیگه اصلا نمیتونم باورش کنم. نمیدونم چه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بی اعتمادی خیلی سخته .... 😣😣😣

برای اقتدار ایرانی  برای حفظ این مرزهای طولانی                     برای تک تک زخم های سرزمینم  برای امتداد قاسم سلیمانی                                                                                  دم خواننده و سازندش گرم 😎 خوب زدن تو دهن شروین ✌🏻

برای منم پیش اومده 

داییم ب مامانم زنگ میزد اینجوری میشد 

شوهرمم ب دوستش 

چرا اینقد بهش بد بینی کاری کرده؟

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2706