2733
2739

الان رفتم نگاه کمدم کردم،اخرین مانتویی که خریدم دوسال پیش بوده!گذاشتم براعیدم تازه،شلوار هم همینطور تازه یکی دوتا ازمانتوهام مامانم بم داده یکیشونم خالم دوخته براسه چهار سال پیشه 

تعجب نیست؟؟خودم تعجب کردم!شوهرم خرجی که بم میده ماهانه واس خودم نمیمونه!این حرفا اینجا فقط میزنم ازدردودلم فقط شماها خبردارین شما چقدر خرجی میگیرین؟میمونه براخودتون؟

آبان ماه قشنگترین ماه زندگیمه چون هم توی این ماه ازدواج کردم با عشقم ،هم فهمیدم باردارم😍💎۱۲/۸/۱۴۰۱ بی بی چکم مثبت شد وفهمیدم تو دلی دارم خدایا مراقبش باش❤️1/11/1401 فهمیدم تودلیم یه دخترنازه عشق بابا مامانشه❤️😍۲۷ هفته فهمیدم دخترنازم عجله داره برای بدنیا اومدن.کلی امپول زدم که سروقت بیادومیدونم سروقتش میاد😍🧿دوستت دارم مامان   ۲۵/۰۱/۱۴۰۲.دخترعجول ونازمن توی تاریخ تولد خودم ۸ خرداد سال۱۴۰۲(طبیعی) بدنیا اومد😍😍خداهدیه اش رو بهم داد توی تولدم.خوش اومدی دخترنازم😍😍🤍خداروشکر‌که سالمی😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من لباس خیلی  خیلی زیاد دارم...زمان ارزونی خیلی زیاد میخریدم...الان چند سالی مشکل پوشاک ندارم 

با افتخار ماما هستم🥰...لطفا برای مشاوره مجانی تقاضا ندید...مشاوره مجانی نمیدم... و اسنپ دکتر مجانی هم نیستم😐 دست بکن تو جیبت زنگ بزن اسنپ دکتر..🙂
2706