2737
2734

برادر دوستم نوازنده هستش یعنی ساز میزنه

دیروز میخواستم با دوستم بریم بیرون ایشون ما رو رسوند بعد ی آهنگی گذاشت اسمشو پرسیدم گفت خودم خوندم اینا آیدی تلگرام یا شمارتو بده برات بفرستم بهش گفتم اینستا لطفا بفرست اینا 

بعد این سالی ی بار بهم پیام نمیده 

خیلی فکرمو مشغول کرده 

تو مرا آزردی که خودم کوچ کنم از شهرت ،تو خیالت راحت !میروم از قلبت.......

خب چه ربطی داشت خواسته راحت واست بفرسته برای همین شماره خواسته 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب چه ربطی داشت خواسته راحت واست بفرسته برای همین شماره خواسته 

اخه دوستم میخواست بفرسته بهش گفت نه کیفیت برای تو خوب نیست بزار من بفرستم 

2728

خب شمارتو میدادی چرا لگد زدی ب بختت😂

کاربر خانم تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد ؛ رها کن ای دل غافل ، خدای بت پرستت را ...حذف تاپیک |
خب شمارتو میدادی چرا لگد زدی ب بختت😂

ازش خوشم میاد ولی دوست ندارم فکر کنه هولم 

ی هفته است دارم بهش فکر میکنم تقریبا دارم دیونه میشم 

شاید با خودش گفت اگ شمارشو داد یعنی دوست داره اشنا شیم اگ گفت اینستا یعنی نمیخواد

فکر کنم سوخته بلیط آشنایی 

2740
ازش خوشم میاد ولی دوست ندارم فکر کن هولم  ی هفته است دارم بهش فکر میکنم تقریبا دارم دیونه میشم ...

خب خودت پیام بده بگو بازم چیزی نخوندی صدات دلشنینه و فلان

از کاراش تعریف کن بگو اگ داری بازم بفرست

این هول بودن نیست ک

کاربر خانم تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد ؛ رها کن ای دل غافل ، خدای بت پرستت را ...حذف تاپیک |

همیشه تو اینجور مسائل منفی ترین حالتشو درنظر بگیر که تو ذوقت نخوره

به خودت بگو منظورش واقعا همین بوده میخواسته با کیفیت برات بفرسته 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
خب خودت پیام بده بگو بازم چیزی نخوندی صدات دلشنینه و فلان از کاراش تعریف کن بگو اگ داری بازم بفرست ...

حس میکنم خیلی کمم پیشش 

دو هزار نفر دنبالش می کنن با اینکه پیج شخصی داره هزار تا دختر ریخته دورش 

اما سعی می کنم ی جوری بهش بفهمونم 

حس میکنم خیلی کمم پیشش  دو هزار نفر دنبالش می کنن با اینکه پیج شخصی داره هزار تا دختر ریخته دو ...

نه بابا ربطی نداره 

سلبریتی هام هزارتا دختر پلنگ واسشون میمیرن میرن با اونا؟

میدونم مثالم مزخرف بود ولی میخوام‌بگم ب این چیزا نیست😂

همیشه تو اینجور مسائل منفی ترین حالتشو درنظر بگیر که تو ذوقت نخوره به خودت بگو منظورش واقعا همین بو ...

متاسفانه من از ی چیز کوچیک هزارتا چیز در میارم 

درسته 

2706