2737
2739
عنوان

از خودم واقعا خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 23 پست
آفرین من از وقتی مصاحبه علی دایی با فردوسی پور رو دیدم به همسرم گفتم ببین این نخبه رو خونه نشین ...

اره ولی کسایی ام که موفق یا حد اقل اوکی هستن هم باید در نظر گرفت. چون اونطوری همش افسرده و سرخورده هستی

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
اره ولی کسایی ام که موفق یا حد اقل اوکی هستن هم باید در نظر گرفت. چون اونطوری همش افسرده و سرخورده ه ...

آره تلاش که باید کرد 

حتما حتما

اصلا بیکاری و بی عاری قابل قبول نیست 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره تلاش که باید کرد  حتما حتما اصلا بیکاری و بی عاری قابل قبول نیست

دقیقا من الان وقتی رفتم تو کار فهمیدم وقتمو با دانشگاه هدر دادم.

2728
دقیقا من الان وقتی رفتم تو کار فهمیدم وقتمو با دانشگاه هدر دادم.

نه عزیزم 

اونم یک جایی به دردت میخوره 

حداقل موقعیت اجتماعی واست داره 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
نمی‌دونم یکم ناراحتم. آخه کارم اصلا ربطی بش نداره

شان اجتماعی ایجاد می‌کنه 

آدم های جدید دیدی 

چیز یاد گرفتی 

...

همین ها مهمه 

من خوابگاه بودم همه دوره ها رو .... خیلی سالهای خوبی بود 

2738
شان اجتماعی ایجاد می‌کنه  آدم های جدید دیدی  چیز یاد گرفتی  ... همین ها مهمه  ...

مال ما دخترا حسود بد نگاه میکردن. اصلا استاد چا معمولی و 

ولی چندتا دوست خوب پیدا کردم که خداروشکر