2703
2553
عنوان

از خودم واقعا خجالت میکشم

441 بازدید | 23 پست

هیچ موفقیتی ندارم که بهش بنازم 

هیچی هیچی. کلا هیچی ندارم و واقعا یعنی گاهی اوقات می‌شینم با خودم خلوت میکنم میبینم که چقدر باعث روسیاهی همه شدم 

هم خدا. هم خانوادم هم همه کس.

حتی اینقدر حجم از ناامیدی تو زندگیم دارم که واقعا نمی‌دونم میتونم برای خودم زندگی بسازم یانه 

واقعا بی عرضه هستم از نوع واقعیش .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا براى كنكور نميخونى كه برى دانشگاه؟؟

دیکه انگیزشو ندارم و خیلی فشار میاره و تحمل بی پولی تو اون مسیر اولشورندارم و واقعیتشو بگم علاقمو نمی‌دونم چیه

2720
دیکه انگیزشو ندارم و خیلی فشار میاره و تحمل بی پولی تو اون مسیر اولشورندارم و واقعیتشو بگم علاقمو نم ...

یه هنر یاد بگیر 

سر کار برو

من مبتلا به بیماری ماکولار هستم اگر دوستی به این بیماری مبتلا هستن درخواست بدن تو تلگرام گروه داریم و تجربیاتمون رو در اختیار هم میذاریم                            الیف شافاک یجا میگه؛"به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو!بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو...نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود، از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد؟!"فراموش نکن وقتی خدا میخواد یه شروع دوباره بهت بده معمولا با یه پایان شروع میشه برای همین دَر های بسته ی زندگی یه نشونه است! نشونه ی اینکه دَرهای دیگه داره برات باز میشه! به خدا اعتماد کن...🌸برای سلامتی امام‌ زمان  و تعجیل در ظهور شون صلوات 🍀🌸 
دیکه انگیزشو ندارم و خیلی فشار میاره و تحمل بی پولی تو اون مسیر اولشورندارم و واقعیتشو بگم علاقمو نم ...

ولى اين تنها كاريه كه ميتونى براى خودت و زندگى و ايندت بكنى

2714
اول اینکه تو ایران هستی این یک

آفرین

من از وقتی مصاحبه علی دایی با فردوسی پور رو دیدم به همسرم گفتم ببین این نخبه رو خونه نشین کردیم 

دیگه کم کم باید مدیر فوتبال این کشور می‌بود 

دیگه ما که بماند 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
خبلی فشار میاره اول کار و از لحاظ ذهنی تحملشو ندارم

پس دیگه گله و شکایت چیه وقتی هیچ حرکتی نمیکنی

اون پولدار پولدارش هم کلی سختی کشیده 

باید یه تلاشی کرد 

من مبتلا به بیماری ماکولار هستم اگر دوستی به این بیماری مبتلا هستن درخواست بدن تو تلگرام گروه داریم و تجربیاتمون رو در اختیار هم میذاریم                            الیف شافاک یجا میگه؛"به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو!بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو...نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود، از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد؟!"فراموش نکن وقتی خدا میخواد یه شروع دوباره بهت بده معمولا با یه پایان شروع میشه برای همین دَر های بسته ی زندگی یه نشونه است! نشونه ی اینکه دَرهای دیگه داره برات باز میشه! به خدا اعتماد کن...🌸برای سلامتی امام‌ زمان  و تعجیل در ظهور شون صلوات 🍀🌸 

لطفاً شاغل شو 

این مهمترین کار 

یک محل کار امن و سالم البته

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706