2733
2734
عنوان

ختم گروهی صلوات و سوره یس به مناسبت شهادت امام محمد باقر علیه السلام

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 245 پست
سلام ۱۰۰ صلوات به نیت حاجت روایی شما که لطف می کنید به فکر ما هستید🌷🌷 و۱بارهم یس می خونم 

عزیزمممم ممنون از محبت تون... ان شاءالله اهل بیت براتون جبران کنن که دل منو شاد کردین... خدا خیرتون بده. 

قبول باشه عزیزم

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@مامان_بچه_هامم    

@سواره    

@کاربرتعلیقی۹    

@bumblebee    

@دخترآبادی    

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

@bineshan59    

@110bal110    

@سوگل76بدبخت    

@goli_66    

@goli199h    

2731

@مهر_رخسار    

@ققنوس_شاداب    

@حسناخانومی    

@ظهور_٣١٣    

@ونوشه۷۷    

@مامان۱رقیه     @ظفریم     @زن_کوهستان     @کیاناااااااااا & ...

ممنون فرزانه جان منم یک بار سوره یاسین میخونم و هزار بار صلوات میفرستم الهی خدا دلت رو شاد کنه و بهت پسرت رو ببخشه

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

@mahlaghaaaa    

@سوسانو1400

@بانویتابستون۷۱    

@parinaaazi    

@آرزوهام3    

@فرشتهm71    

2738
ممنون فرزانه جان منم یک بار سوره یاسین میخونم و هزار بار صلوات میفرستم الهی خدا دلت رو شاد کنه و بهت ...

قبول باشه عزیزم. ممنونم که شرکت کردی. ان شاءالله اهل بیت علیهم السلام ضامن نفسای تو دلت باشن... تو که در مجلس اهل بیت شرکت میکنی ان شاءالله امام زمان برای سلامتی تو دلی هات دعا کنن

سلام فرزانه جان  من200 مرتبه صلوات میفرستم  حاجت رواشی 💚

قبول باشه شیدای مهربونم... ان شاءالله نوبت اجابت ما هم میرسه عزیزم... 

سلام.

تسلیت.

۱۰۰صلوات

برای قبولیم در دانشگاه فرهنگیان دعا کنید.

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
@مهر_رخسار     @ققنوس_شاداب     @حسناخانومی     @ظهور_٣١٣ &n ...

سلام عزیزم ۵۰۰ تا صلوات و یدونه سوره یس❤

خیلی التماس دعا دارم یه مشکلی پیش اومده برام که یه چشمم اشکه یکیش خون😔 علاوه بر مشکلات قبلی این یکی هم اضافه شد... 😭🤲

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
2706