2733
2734

منم بهش پیام دادم 

عاشقانه هایم تمامی ندارد  وقتی تو بهترین اتفاق زندگیمی 😍❤️ اسم شوهرم آرمانه و 2/2/1402  عقدمونه 🥰💃💃💃آرمان ها ماشینوشون تیبا است  و خودشون هم زیبا هستند و بسیار مهربون و شیرین 😃😃😃😃 مرسی که هستی مرد زندگی من 😍❤️ تیکر عقدمونه 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه ها میگه از بیو‌پیج من خوشش اومده میخواسته چند جمله بگه سهیم‌باشه در اونا

عاشقانه هایم تمامی ندارد  وقتی تو بهترین اتفاق زندگیمی 😍❤️ اسم شوهرم آرمانه و 2/2/1402  عقدمونه 🥰💃💃💃آرمان ها ماشینوشون تیبا است  و خودشون هم زیبا هستند و بسیار مهربون و شیرین 😃😃😃😃 مرسی که هستی مرد زندگی من 😍❤️ تیکر عقدمونه 😇
2738
 بچه ها میگه از بیو‌پیج من خوشش اومده میخواسته چند جمله بگه سهیم‌باشه در اونا

اها خوبه حالا اشتباهی بش ادرس خونه رو واس خواستگاری ندادی 😁🤣

شوخی کردما خواهری جدی نگیری😍😚😘😘😘

والا😁🤣

بهم‌میگه بک‌بده داشته باشم ات رابطه دوسویه باشه 

تو که دعوتش کردی دایرکت😧 شاید کلا خواسته دیده بشه تو پیجت😑

تودایرکت پیجم‌ هم پیام داده 

بهم‌میگه بک‌بده داشته باشم ات رابطه دوسویه باشه 

بلاکش کن بابا بچه پرو رو قسطش مردم ازاریه مشخص اصن 

سنگین رنگین باش خواستگار واقعی برات بیاد مجازی الکیه بخدا چند نفر دیدی مجازی شوهر کنن یا زن بگیرین😶😑