2737
2739
عنوان

معضل این روزهای من+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 64 پست
یکم سفت بودنش وگرنه کاملا توضیح دادن حتی پشتشم هست نخ درجه یک آلمانی دستباف گونه مامانم میگه انقد ع ...

ببین اسی مام فرشامون ازین عادیا هست ک نرم ترن ی مقدار ولی الان دوستام جهاز گرفتن ازین سفت بافتا منم میرم خونشون یکم اذیتم نمیدونم چرا 

turk ghizi✌کاربر اژدها وارد میشوم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکه کاری به حرف بقیه نداشته باش ادم جقد عمر می کنه که نخاد به دل خودش زندگی کنه خیلی قشنگن .. ...

۱۷ میلیون و خورده ای شد ۱۲ متریه 

زمرد مشهد 

کد۵۵۰۰۶ رو بزنی گوگل فرش منو میاره 

2728
فرق ۷۰۰شانه با ۱۵۰۰شانه چیه  میشه لطفاً بگین  میخام فرش جهیزیه بخریم

۷۰۰شانه تراکم پایین تری و نرم تره ولی دوام پایینی داره 

۱۲۰۰/۱۵۰۰شانه تراکم بالایی دارن و سفت هستند ولی خب دوامشون و رنگ وروشون خیلی عالیه

لیلی آن عشق میشوم که مجنونش تو باشی🫂♥️
مبارک باشه خیلی جلوه داره اگر مادرشوهرت حرفی زد بگو از فرشای کثیف قبلی بهتره هیچوقت حرف تو دلت نگه ن ...

مادرشوهرش نیش نزده

گفته فرشایی که دادم قشنگه

ولی حرفی که شما میگی بی احترامیه

بی احترامی ،بی احترامی میاره

2738

عین فرش منه

خیلی خوشگله

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
فرق ۷۰۰شانه با ۱۵۰۰شانه چیه  میشه لطفاً بگین  میخام فرش جهیزیه بخریم

۷۰۰ تراکمش کمتره پرز بلند

۱۵۰۰ تراکم بالا پرز خیلی کم چون ریز بافت هستن نخشون تقریبا ترک هست پلاستیک نداره و خیلی خوشگلن اما نازک هستن بیشتر برا خونه هایی که رو زمین نمیشینن خوبه

هرچی تراکم بالا کیفیت هم بالاتره

2706