2733
2739

من سه ساله پشتم انسانی هستم البته رشته خودم ریاضی بود فرهنگیان میخواستم و احتمالش کمه که قبول بشم

ول دیگه نمیخوام پشت بمونم میخوام برم یه چیزی بخونم روزانه ولی میگن نمیتونی دیگه دانشگاه روزانه قبول شی درسته؟

من میخواستم بعدا باز کنکور شرکت کنم باز بسنجم خودمو

حالا نظرتون چیه؟ کلا قید فرهنگیانو بزنم؟

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤
روزانه میتونی سن نداره

سن نه سنم میرسونه 

اگه روزانه شرکت کنم و انصراف بدم باید دوسال دیگه کنکور بدم و بتونم روزانه شرکت کنم درسته؟

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه می خوای بری دانشگاه و بعدش برا کمکور بخونی روزانه حتنا باید انصراف بدی و نمیشه کنکور داد ولی اگه آزاد باشی می تونی کنکور بدی یا حتی پیام نور

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
2728
اگه می خوای بری دانشگاه و بعدش برا کمکور بخونی روزانه حتنا باید انصراف بدی و نمیشه کنکور داد ولی اگه ...

اره آزاد و پیامنورو میدونم که میشه

ولی میگن حتی اگه انصرافم بدی کنکور سال بعدش روزانه نمیشه شرکت کرد شبانه و اینا میشه

اره آزاد و پیامنورو میدونم که میشه ولی میگن حتی اگه انصرافم بدی کنکور سال بعدش روزانه نمیشه شرکت کر ...

نمی دونم فک نکنم .

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده