2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتماد به نفس منشا تو خود باوری داره .. وقتی تو از درون خودت آگاه شی و خودت و بشناسی که چه ویژگیا و استعدادای متمایز کننده ای داری اونوقت اعتماد به نفس کم کم درونت بیدار میشه

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2728
خب از کجا بفهمم

کتاب های روانشناختی خوندن

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

اره 

خانوادم باعث شده بودن اعتماد به نفسم پایین باشه .

تا میخواستم حرف بزنم . میگفتن چقدر بی فکری چقدر بی عقلی .

پسر و مرد از کنارم رد میشدن خانوادم میگفتن یا فرار کن یا یه چیزی بارش کن  یا بیا به ما بگو :(  پسرا و مردا هم به من کار نداشتن که .

ازدواج کردم .‌همین رفتارارو ادامه دادم 

شوهرم گفت وا . چرا اینطور میکنی ؟ زشته . قشنگ رک و رو راس سلام هلیک کن با همکارام . با پسرایی که فامیلامون هستن با اقایون .

فرار نکن . اونا که برای استفاده جنسی نیومدن . ناراحت میشن خب از رفتارات :(

من کلی تغییر کردم کلی .  اعتماد به نفسم بالا رفت .

شوهرم نشست پیش بقیه به جای اینوه بگه حرف نزن . تشویقم کرد حرف بزنم . ازمن تعریف کرد پیش همه 

کاری که خانوادم خیچ وقت نکردن و فقط زدن دهنم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2738

روی عزت نفستون کار کنید

یه پادکست رایگان دیدم که چکیده کلی کتاب و دوره رو در نیم ساعت میگه

بنظرم حتما این ویدئو رایگان یوتیوب رو ببین 😊

50 روش افزایش عزت نفس رو یاد داده که چند تاشم بکار ببندی مثل من نتیجه می گیری

https://youtu.be/uxmiq4ZThdk

حاشیه هم نمیره و سریع میره سر راهکارها

توی گوگل هم سرچ کنی ( عزت نفس نوروزی آکادمی ) برات میاره

(می دونید که یوتیوب ف_ی_ل_ت_ر هستش، پس با وی_پی_ان فعال روی لینک کلیک کنید)

اینم کانال تلگرامشه

https://t.me/norouzi_academy

و حداقل هفته ای یکبار مرورش کن تا کم کم تغییر کنی 😊