2737
2739
عنوان

خیانت

174 بازدید | 18 پست

سلام دوستان ثبت نام کردم تا نظرتون رو بدونم اگه بهتون خیانت بشه چکار میکنید؟ 

من و یه نفر دیگه چند سالی هست توی رابطه ایم و سه چهار ماه دگه قرار بود نامزد شیم دوشب پیش سر یه جریانی دعوا کردیم و من رابطه مونو تموم کردم و بعد اون توی یه اکانت که نمی‌دونست من هم دارم به چند تا دختر اس داده که باهاشون دوست بشه بنظرتون خیانته؟ 

نظر خودت چیع؟

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

نه عزیزم میخواسته باهاشون دوست بشه بهشون نماز و قرآن یاد بده فکرتو بد نکن

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه عزیزم به نظرم به تو ربط نداره چون که عقد نیستید

چه ربطی به عقد داره وقتی تو رابطه احساسی باشی خیانت محسوب میشه،ولی ایشون کات کردن که دیگه ربطی بهش نداره

جون مادرت نترکون دیگــــه این خط شوهر عممه😐💔
2706