2737
2734
عنوان

موهام شبیه این شده+عکس😞

1076 بازدید | 86 پست

۱۹سالمه 

از وقتی یادمه موهام بلند و پر پشت بود 

تا زیر باسنم خرمایی رنگو مواج 

تا همین شیش ماه پیش 

یه دفعه نابود شد شقیقه هام خاکی شد بافت موهام شد اندازه بند انگشت

هر روز کلی ازم ترشح خارج میشه انگار ک بدنم یهو تحریک میشه 

من بعد سرخود خوردنه رازیانه و زدن واکسن کرونا اینجوری شدم

پوسته صافه نابود شد 😞امسال عقدمه از غصه بقران ک دارم دغ میکنم 

ابروهام خالی شد 

رفتم دکتر نوشت آزمایش و سونو 

گفت احتمالا تنبلی تخمدانه 

میخوام موهامو کوتاه کنم امروز جلو آیینه داشتم باهاشون باگریه خداحافظی میکردم می‌دونم ک دیگه هیچوقت خوب  نمیشه😞 

هنوز دکتر دارو نداده ولی بهم اینجا گفتن تنبلی تخمدان درمان نداره😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم انقدر موهامو محکم بستم ک همین شکلی شده

منم خیلی محکم میبندم یعنی واقعا ضرر داره؟

خیلیا دعوام میکنن میگن نبند

به حبابِ نگرانِ لب یک رود قسم؛                                                       و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،                                        غصه هم میگذرد...                                                                  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...                                      لحظه ها عریانند؛..                                                                          به تنِ لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز...                                'زندگی تجربه تلخ فراوان دارد'️ 
2738
قرار بود عروسه گیسو کمند بشم  بدون هیچ رنگی روش  با یه تاج گل  ولی الان دیگه قراره ...

نگو اینجوری عزیزم 

دنبال روش درمان باش

به حبابِ نگرانِ لب یک رود قسم؛                                                       و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،                                        غصه هم میگذرد...                                                                  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...                                      لحظه ها عریانند؛..                                                                          به تنِ لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز...                                'زندگی تجربه تلخ فراوان دارد'️ 
منم خیلی محکم میبندم یعنی واقعا ضرر داره؟ خیلیا دعوام میکنن میگن نبند

نمیدونم از شانس من اینطور شد یا برا همه اینطور میشه 

من دائما موهامو محکم دم اسبی میکردم یا همیشه جلوشو میبافتم و از جلو لیفت میکردم

این شد ک الان تو حسرت داشتن جلو مو موندم!!

نگو اینجوری عزیزم  دنبال روش درمان باش

خوب نمیشه 

من نذز امام زمان کردم بهش گفتم من کسیو ندارم مشکلاتم زیاده خودش گره کارمو باز کنه 

میدونی من چقدر دارو ویتامین و روغن خریدم؟؟با دسته ندار 

تو این گرونی کمرم شکست

2706