2737
2734
عنوان

ویروس جدید

163 بازدید | 13 پست

از این ویروس جدیدا کی گرفته 

۲ ۳ روز میگن بیشتر نیست علائمشم تب و بدن درده سرگیجه و حالت تهوع 

من گرفتم الان روز سوممه🤒🤒🤒🤒 

🩷ممنون میشم برام دعا کنید تا به همه آرزوهام برسم🩵

من همه‌ی علائمی که گفتی را دارم به جز تب

چه کسی میداند تو در تنهایی خود تنهایی؟!                          چه کسی میداندکه تو در حسرت یک روزنه فردایی!                پیله ات را بگشا...  .     تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی!                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تب لرز داشتم دو روز رفتم دکتر با زانو درد گف کروناس  امروز خوبم کمی سرف دارم تب  زانو د ...

یه ویروس جدید فصلي تنفسی اومده شاید اون بوده عزیزم!

من روز اول از پا درد و کمر درد داشتم میمردم البته پریود هم بودم ولی خیلی بد بود

کرونا دوباره داره زیاد میشه مراقب باشید

وای آره به نظر این واکسن به درد عمشون میخوره مامان من ۳ دوز زده الان طفلکی مامانمم مریضه و کلی اذیت شده

2738
یه ویروس جدید فصلي تنفسی اومده شاید اون بوده عزیزم! من روز اول از پا درد و کمر درد داشتم میمردم الب ...

نمیدونم من الرژی هم دارم یعنی سه هفته اس سرفه دارم ولی دو روز تب داشتم زانو درد گف کروناس  خودت قرنطینه کن پیش بچه ات ماسک بزن شیر میدی  دخترمم سه هفته اس فوق تخصص بردم برا الرژیش اونم هنوز خوب نشده

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
نمیدونم من الرژی هم دارم یعنی سه هفته اس سرفه دارم ولی دو روز تب داشتم زانو درد گف کروناس  خودت ...

لعنتی فصل بدی هم هست انشاالله که سریعتر خوب بشی گلم چون کوچولو هم داری واقعا سخته خدا بچه های ناز و گلتو برات حفظ کنه

وای آره به نظر این واکسن به درد عمشون میخوره مامان من ۳ دوز زده الان طفلکی مامانمم مریضه و کلی اذیت ...

عزیزم🥺🥺من  و مامانم دو دوز، زدیم دیگه سومی و چهارمی برای عمشون خوبه. برای چی بزنیم

😎💚🐬
عزیزم🥺🥺من  و مامانم دو دوز، زدیم دیگه سومی و چهارمی برای عمشون خوبه. برای چی بزنیم

اره واقعا به خدا مامانو بابای من خیلی اصرار به زدن دارن ولی همش من طفره میرم

شما خوب شدین؟ داداش من از دیشب سردرد شدید و تب داره. همش استامینوفن میخوره ولی دردش هست. دکتر هم رفت ...

اره خداروشکر بهترم بتی استراحت کنن عزیزم بزرگترین رمانش زمانه که باید بگذره دمنوش آویشن باید بخورن استامینوفن دیفین هیدرامین کوریزان با همینا کمکم خوب میشن آب هویج هم زیاد بدین