2737
2734
عنوان

اگ از شوهرتون ۳۰ میلیون پول بخایین و داشته باشه نده عکس العملتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 3560 بازدید | 195 پست
جون انگار خیلی به فکر شما و بچه ها نیست منظورم مالی نیستا، روحی منظورمه انگار از هم دورین

بله خیلی دوریم اصن اون انگار غریبس تو این یکسالو نیمی هم ک پدرجونمو از دست دادم هیچ کمک حالم نبوده ۲۳ سالمه خیلی احتیاج ب محبت و عشق مهربونی دارم اما اون انگار پیرمرده خیلی خشک و سرد منم دیگه برام عادی شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره فیلم بازی کن که مشترکه وگرنه پنهونی برا خودت حساب داشته باش منم اینو بعد ۱۰ سال فهمیدم درسته دیر ...

حتما باید اینکارو کنم   ممنون که گفتی من یکساله ازدواج کردم هنوز امیدی هست 

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍

اگه واسه به کار مهم بخوام و داشته باشه نده شاید قهر کنم باهاش 

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
2738

من اینجور‌وقتا. از قبل واسه چیژی ک میخوام برنامه میریزم بعد خورد خورد ازش پول میگیرم و جمع میکنم و وقتی پولم به اندازه کافی یا حداقل هفتاد درصد رسید بقیشو میگیرم و کارمو میکنم...با این ترفند تا الان خداروشکرسی میلیون طلا خریدم در عرضه سه سال..شاید خیای نباشع ولی روش خوبیه به نطرم ...به اون بدبختم فشار نمیاد😅

خدایا من نمیدونم چطوری، ولی #تو درستش کن..
انشالله اتفاقهای خوب توی زندگی براتون بیفته برات حمد خوندم😘

ممنون عزیزم منم دعات میکنم همیشه شاد باشی  

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍

میگم‌پس بیخود دهنتو باز نکن بگو از همه لحاظ تامینت میکنم.اگه صدسالم بگذره و هزارتومن بخوام دیگه بمیرمم به تو نمیگم.واقعا تاحالا برام پیش نیومده اما اگه یروزی بگمو نده قطعا همینو میگم چکن شوهرم از اوناست که میگه هرچیزی که خواستی بهم بگو و فلانو اینا.البته شده بهش گفته باشم که چیزی میخوام بخرم .... کم دارم اونم بدون اینکه بگم‌ک بریز سریع زده به کارتم.درنتیجه اگه یروز بگه ک نه و نمیدم و اینا مثله بالا جوابشو میدم

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706