2733
2739
عنوان

نی نی ازاری++عکس×مرمری🥰🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 14214 بازدید | 174 پست
خیلی ممنون عزیزم⚘🌷میخواین بازم از بچگیش عکس بذارم؟

بزارگلم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزینه بیمارستان ۱۱ با اتاق وی ای پی دکترمم ۱۵گرف برا سزارین اختیاری

عزیزم به سلامتی ان شالله فک کنم کلا با سنو و دارو های دوران بارداری حدود سی بشه درسته؟

کاربری دست دونفره 🤭از تناقض تاپیک ها تعجب نکنید 
عزیزم به سلامتی ان شالله فک کنم کلا با سنو و دارو های دوران بارداری حدود سی بشه درسته؟

اره دیگه همین حدودا میشه

البته بیمارستان دولتی ها کمتر در میاد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
خیلی خیلی سخته بچه دوم من ک خیلی سختمه

عزیزم بچه اول شما نی نی رو بیدار نمی کنه

حالا چه از رو قصد یا غیر عمدی

من شرایط شما رو دارم دخترم 5 سالشه توی روز میخواد بازی کنه سر و صدا داره مثلا مهمونی بازی می کنه صدای اسباب بازی هاش نمیزاره بچه دومم که 50 روزشه درست بخوابه

دیگه خسته شدم از بس بهش گفتم آروم بازی کن

تو اتاقش هم نمیره بازی کنه

طفلی بچه اولم دلم به حالش می سوزه همش بهش بکن نکن داریم

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

وااای لوپو😂

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

پروفایل خودتی ؟

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2738
خیلی خیلی سخته بچه دوم من ک خیلی سختمه

اولش سخته از8ماهگی بگذره همچی عالی میشه عالیییی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
عزیزم بچه اول شما نی نی رو بیدار نمی کنه حالا چه از رو قصد یا غیر عمدی من شرایط شما رو دارم دخترم ...

نی نی من ب صدا حساسه ولی ب پسرم میگم ارومتر صحبت کن نی نی  بخابه گوش میکنه

زیاد بهش سخت نگیر گناه داره اونم باید اترژیش تخلیه شه من خیلی کم میگم 

کمک نداری؟؟

مامانم بود تا۴۰روز الان دوروزه رفته

2706