2737
2734
عنوان

اگر مایلین چله زیارت عاشورا بگیریم بیاید ثبت نام

| مشاهده متن کامل بحث + 5515 بازدید | 961 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم هستم

دلم میخواد برم پیش امام رضا

انشالله همگی حاجت روا باشید🥺❤

ولی اگه برات مقدور باشه ی لطفی بکنی هر روز تگمون کنی که فراموش نکنیم خیلی خوب میشه

و اینکه تا آخر شب لطفا بگو چند نفر شدیم و کی شروع میکنیم

2728

آقا من خیلی دوست دارم بخونم ولی فراموشکارم شاید بعضی روزا یادم بره بخونم

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
آقا من خیلی دوست دارم بخونم ولی فراموشکارم شاید بعضی روزا یادم بره بخونم

عزیزم گوشیت رو کوک کن روی زنگ ، مثلا هر روز ساعت ۲۲ زنگ بزنه بعد بخون 🌿🌿

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
پسرم هنو بدنیا نیومده ۵/۱۵تاریخ زایمان دارم، بسلامتی بدنیا بیاد 😊 انشالله. مرسی عزیزم

عزیزدلم😍خوش قدم باشه ، برادرزاده خودمم ی ماه دیگ میاد دنیا 😂

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
2738
منم هستم دلم میخواد برم پیش امام رضا انشالله همگی حاجت روا باشید🥺❤ ولی اگه برات مقدور باشه ی لطف ...

باشه گلم تگ میکنم هر شب همه رو // اسامی رو امروز مینویسم تو برگه میزارم //

منم هستم

حاجت روا بشی رفیق😘😘😘 ، میشه ب دوستاتونم بگید بچه ها / چهل نفر تکمیل شیم سریع

منم هستم به نیت فروش خونم و خریدن یک خونه خوب ازکی شروع میشه اطلاع بده لطفا

حاجتت مستجاب انشاءالله ❤ // بزار ببینم ۴۰ نفر میشیم یا ن ؟ .

. حتی اگر ۱۰ نفر هم بودیم اسامی رو مینویسم و شروع میکنیم از شب 💓💓💓 امام حسین کریم تر از این حرف هاست😍😍 انشالله تا اخر چله همه حاجت روا شیم

2706