2410
2553

عزیزان اگر مایلین چله زیارت عاشورا رو شروع کنیم ، از طرف خانم فاطمه زهرا س به امام حسین ع انشاءالله که همگی حاجت روا بشیم تا اتمام چله ( زیارت عاشورای معمولی ) ،، دوستاتون رو لطف کنید تگ کنید تا اسامی تکمیل شه 🌿 ،  نفر چهلم خودم : به نیت قبولی دانشگاه رشته بهداشت عمومی

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هستم برای بچه دارشدنم اول سالم باشه بعد دختر باشه باتوکل بخدا

حاجت روا بشی بحق امام حسین😍💞

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
2720
گروه تشکیل نمیدین؟ 

ن عزیزم دیگه همین تاپیک رو ذخیره کنید ، خوندیم به هم میگیم💓💓 مهم حس خوبشه 💓💓 و مهم بخشندگی اباعبدالله الحسین هست ک ب دست خالیمون میبخشه😍

ممنون فقط موقع خوندن تگمیکنین؟  میترسم یادم لره

عزیزم تاپیک رو ذخیره کن 💓💓 یادتونم رفت ، مثلا شنبه بیاید بگید من کل هفته رو خوندم فقط یادم رفته اعلام کنم

2714
سلام منم هستم به نیت ازدواج بچا دعام کنید ایشالا که حاجت هممون برآورده بشه

انشاءالله حاجت روا شی❤❤💓امام حسین ب دلت نگاه بندازه

از کی شروع کنیم؟

عزیزم اگر چهل نفر تکمیل شد امروز ... انگار که اینجور تاپیک ها دنبال کننده ندارن...فقط تاپیک های خیانت پربازدیدن!

عزیزم اگر چهل نفر تکمیل شد امروز ... انگار که اینجور تاپیک ها دنبال کننده ندارن...فقط تاپیک های خیان ...

من خیلی دلم شکسته، از صبح که بیدار شدم بحثی پیش اومد و بیشتر حالم بد شد، خیلی وقتا دعاکردم و جواب نگرفتم، باهمین حال بد تو نی نی سایت میگشتم که تاپیک شمارو دیدم و یهو یچیزی ته دلم گفت شرکت کن امیدوارم نور امیدی باشه

من خیلی دلم شکسته، از صبح که بیدار شدم بحثی پیش اومد و بیشتر حالم بد شد، خیلی وقتا دعاکردم و جواب نگ ...

الهی آمین❤❤

اگر ۴۰ نفر تکمیل نشد / هر چند نفر که بودیم حتی ۵ نفر ^^ باهم چله رو از امروز مبخونیم انشاءالله 💞

2706