2733
2734
عنوان

خسته شدم به خدا

958 بازدید | 68 پست
پسرم 14 ماهشه نه جیش رو میگه نه پی پی . صبح که بیدار میشه پوشکشو باز میکنم که هوا بخوره و ازاد باشه . رو قصری هم اصلا نمیشیه . تو شلوارش پی پی میکنه بعد میاد به خودش اشاره میکنه و میگه ااااا یعنی پی پی کردم . خلاصه فرش و خونمو قهوهای کرده. جدیدا کارشو میکنه بعد میاد صدام میزنه و به خراب کاریش اشاره میکنه . همیشه هم نمیتونم پوشاکش کنم چون پاهاش قرمز میشن.
سایت پسرم آدرین http://www.adrian-barakat.tk/
هنوز زوده براش معمولا دوسالگی وقت مناسبه مگر اینکه بچه خودش آماده باشه و همکاری کنه که ظاهرا پسر شما آماده نیست همه بچه ها مثل هم نیستند فشار آوردن توی این مساله عوارض بدی داره بنظرم فعلا متوقف کن
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای اصلا توی این قضیه دعوا ممنوعه !!!! اصلا این رفتار رو نکن داری اذیتش میکنی مثل اینکه ظرف یکهفته به شما بگن باید فرانسه صحبت کنی نکن عزیزم گناه داره روحیه اش رو داغون میکنی
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
آخی عزیرم بچه شما 14 ماهشه نه 14 سال خیلی ازش توقع داری بهش فشار نیار بزار هر وقت خودش آماده بود البته حداقل بعد از 2 سالگیش

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

14 ماه؟؟؟ خییییییییییییلی زوده سر بچه ماهه داد نزن عزیزم خیییییییلی ظلمه ببین آموزش توالت یه آموزشه که باااید وقتش شده باشه یعنی باید مثانه اش به حدی رسیده باشه که بتونه کنترل کنه و این تایم داره نه به اجبار یاد دادن فریاد زدن شما این تایم رو جلو نمیندازه
ببین یعنی مثلا به خود شما تو 8 سالگی بخوان رانندگی یاد بدن هی هم وقتی پشت فرمونی سرت داد بزنن که اینجوری نههه!!! یا تو سه سالگی بخوان بهت خوندن یاد بدن و هی هم سرت فریاد بزنن تا وقتش ترسیده باشه این اموزش وقت تلف کردنه
و یه چیز دیگه آموزش اشتباه توالت باعث اثرات روحی خیییلی بدی تو بزرگسالیه بچه هایی که با فریاد و تنبیه بدنی آموزش توالت دارن بعد ها روح خیلی آسیب پذیری خواهند داشت خسیس میشن! بچه ها مدفوعشونو جزوی از بدنشون میبینن و تو توالت وقتی جلوی روشون آب میریزین و سیفون رو میکشین که بره حس میکنن بعدها خودشون هم طعمه اون چاه توالت خواهند شد هرگز و هرگز نترسونش و سرش فریاد نزن دلت میاد به خاطر چند ماه زودتر یاد گرفتن پسر نازت لکنت زبون بگیره و تا ابد هم باهاش بمونه؟؟