2733
2739
اونجا کار و اینام هست خوبه ؟؟ یا ن؟؟  من تهرانم بخدا هوا خوردنم پولی شده

ن عزیزم همه اهوازیا دارن میرن کاشان و قم و کرج و تهران...کار نیست هوا همیشه الودس بخدا خیلی مظلومن خوزستانیا خیلی😓

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
اره واقعا اصن حالیشون نیس ک از ۲ میارن رو ۷ تومن والا ما به زور و کمک بقیه این ۲ تومن هم میدادیم

نمیتونید ی جا دیگ برید...اخه ۷تومن خیلی بی انصافه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم همه اهوازیا دارن میرن کاشان و قم و کرج و تهران...کار نیست هوا همیشه الودس بخدا خیلی مظلومن خ ...

الهی بگردم انشاالله ی جوری بشه همه بتونن تو شهر خودشون بمونن و کار کنن 

الان دمای اونجا چند درجه اس؟ظهرا اصلا میشه رفت بیرون؟

همیشه ب همسرم میگم ک ا اینجا بار کنیم ینی چ خونمون کوچیکه..۵۰متره ی خوابه خودمونم خونه داریم ولی دوس ...

من بهخدا تو همون ۵۰ متری مستاجرم خداروشکر کن عزیزم 

از ترس صاحب خونه جیکمونم در نمیاد 

2728
الهی بگردم انشاالله ی جوری بشه همه بتونن تو شهر خودشون بمونن و کار کنن  الان دمای اونجا چند در ...

امروز ک ا شدت گردو خاک تعطیل شد..ابمونم ا گرما باید ی ۵ دقیقه منتظر بمونی تا ملایم بشه بتونیم بش دست بزنیم🤐☹ گرما  ۵۰ درجه بیشتر هم میشه ظهرا دیگه دسشویی میریم برمیگردیم زیر کولر😅😅

کاش یه عده درک کنن ولله گرونی برای همه هست بهم رحم کنیم دیروز همسایه میگفت صاحبخونم چند دقیقه پیش اومده ودیعه و اجاره رو بشدت برده بالا گفته اگه میخواهی بشینی باید این مقدار بدی همون دیشب طفلک سکته کرد راهی بیمارستان شد ولله خدایی هم هست رحم داشته باشیم

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
2740
با ۱۰۰ پیش جایی نیس خاهرم ولی دنبالشیم انشالله هرچی قسمت باشه🙏❤

انشالله خونه دار بشید 🤲🌹خدا حواسش بهتون هست❤

کاش یه عده درک کنن ولله گرونی برای همه هست بهم رحم کنیم دیروز همسایه میگفت صاحبخونم چند دقیقه پیش او ...

بخدا اوضاع بحدی بده من با حقوق ۶ تومنی چ کنم آخه 

ک نصفش برا وام و قسط و فلانه 

واقعا خدا ب هممون رحم کنه

2706