2733
2734
بخدا اوضاع بحدی بده من با حقوق ۶ تومنی چ کنم آخه  ک نصفش برا وام و قسط و فلانه  واقعا خد ...

دقیقا یه بنده خدای دیگه میگفت صاحبخونم دختر عقد کرده گفته باید حداقل ۶۰۰ جهاز بدم تک دختره آبرو داره خب باید از همین اجاره ها جهاز بدم دیگه آخه مسلمون ما همه باید تو یه وجب جا بخوابیم وقتی داریم از این دنیا میریم حتی قادر نیستیم یه مشت خاک خودمون برداریم رحم کنیم تا خدا بهمون رحم کنه انصاف و رحم دیگه از بین رفته جور آبروی دخترش رو مستاجر باید بکشه والا اونم ادمه 

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی خیلی گرمه پس اینجا تهران دما تا ۴۳ رفته بود من گرما زده شدم بخدا

ن بابا اینجا اتیشه...دیدی بالای اتیشو نگا کنی یه حالتیه...بخدا تو خیابونا جادها اونجوریه..چن روز پیش ظهر کار داشتیم با ماشین رفتیم تا ی جا ب همسرم گفتم نگا جادهارو انگار زیرشون اتیشه در این حد گرمه بخدا تو جهنم داریم زندگی میکنیم..

ببینیم خدا بعدن چ برامون کنار گذاشته😅😅

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤

خدا گره از کار تمام بندگانش به فضلش باز کنه علی الخصوص اجاره نشینها که حقیقتا یه عده واقعا دارن بسختی تمام روزگار رو سپری میکنن زندگی نمیکنن فقط شب رو صبح وصبح رو شب میکنن

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
2731
دقیقا یه بنده خدای دیگه میگفت صاحبخونم دختر عقد کرده گفته باید حداقل ۶۰۰ جهاز بدم تک دختره آبرو داره ...

وای خدایا آخه ۶۰۰ میلیون جهاز میخاد چیکار 

بنده خدا مستاجرم خب نداره از کجا بیاره اینهمه کرایه بده

ن بابا اینجا اتیشه...دیدی بالای اتیشو نگا کنی یه حالتیه...بخدا تو خیابونا جادها اونجوریه..چن روز پیش ...

وای پس هیچی من بیام اون ورا دوروزه نشده میمیرم از گرما من اینجا تابستوناش تا کار خیلی خیلی مهم نداشته باشم اصلا بیرون نمیرم اونم ۷ عصر ب بعد میرم

2738
خیلی خوبه کدوم شهر

تهران 

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️