2733
2739
عنوان

دخترم خیلی بین منو شوهرم دعوامیندازه خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 68 پست

ببین عزیزم...باهاش توی خونه بیشتر وقت بگذرون...بازی های جدید باهاش بکن...براش قانون بزار و روی قانونات هم محکم بمون...یه مادر سختگیر ولی مهربون باش

خدایا ممنونم که دستمو توی بدترین شرایط گرفتی و نجاتم دادی...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین کلا قانونش شده پا بذاریم از خونه بیرون باید خوراکی بخوره حالا تو پول داری نداری نمیفهمه بااااا ...

نباید بخری دیگه هرچی هم جیغ و داد کرد انگار نه انگار بگو جزو برنامه ی خریدمون نیس می نویسم تو لیست خرید بعدا میخرم 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2731
تربیت اشتباه متاسفانه  اون بچه فهمیده با جیغ و گریه به خواستش میرسه و همیشه ازش استفاده میکنه ...

میدونی گریه هاش جیغ بلنده 

جییییییغ اذیتتتتتت

بعد من بهم میریزم بعد باز شوهرم

میوفتیم به جون هم نمیتونیم جای بریمو خوش برگردیم

بخدا میزنم گاهی خودمو از بس از دستش اعصابم بهم میریزه

تربیت اشتباه متاسفانه  اون بچه فهمیده با جیغ و گریه به خواستش میرسه و همیشه ازش استفاده میکنه ...

افرین هیچ بچه ای تا حالا با گریه نمرده دقیقا خواهر زاده منه که تا چیزی میخواد جیغ میزنه و حتی بزرگتر خودش یا بچه های همسن و سال خودش رو میزنه حالا چرا چون باباش گفته اگه اذیتت کردن یا زدنت بزنشوو

خدایا شکرت که نا امیدم نکردی خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه
2738
داعم میجنگن باهم  موندم بین هردوتاشون دارم پرس میشم اصلا تایمی برا خودم ندارم

ای بابا منم همینم اصن انگار نه انگار بچه ی اونم هس همه چیش باید سرجاش باشه و به موقع انوقت جنگ اعصاب و کل کل کردن با بچش با منه والا منم کم اوردم اتفاقا همین امروز اینقد از دسش حرص خوردم که ارزوی مرگ کردم 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

دو بار به خواستش جواب ندین درست میشه

بذار خودشو بکوبه زمین 

هر چقدر بری دنبالش میگه من هر چی بگم همونه بدتر میشه

فردا پس فردا دوباره باردار بشی میشه دردسر برات

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 
ببین عزیزم...باهاش توی خونه بیشتر وقت بگذرون...بازی های جدید باهاش بکن...براش قانون بزار و روی قانون ...

وای تو بازی کردنم همیییینه

میگه بیا بازی میگم باشه

بعد ی اسباب بازی رو جای درستش نذارم میزنه زیر همه چی میپاشه وسایلارو میگم چته مسگ من نمیخاستم اونو اونجا بذاری 

میگم خب توقبلش اینو بایدبگی نه بعدش بزنی همه چیو بپاشی

تونقاشی کشیدنم همینه،همه رو میزنه خط خطی میکنه،توکتاب خوندنم همینه

2706