2737
2739
عنوان

بی اشتهایی پسرم

242 بازدید | 20 پست

پسرم ۴ سالشه به زور غذا میخوره اصلا شاید تو طول روز یه وعده غذا بخوره اونم به زور ویتامین و اشتها اور چی کار کنم کمک کنید اگه شربت خوب میشناسید برای اشتها باشه لطفا بگید خواهشا یه عده نیان بگن اگه گشنش باشه میاد میخوره به زور غذا نده  و این حرفا چون اگه ببینی بچه داره لاغر میشه ضعیف میشه زود به زود مریض میشه شما هم به زور غذا میدید بهش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامان بزرگم میگن یکی دو  روز یک لیوان شربت خاکشیر بدید به کسی که بد غذا شده 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ببر متخصص تغذیه سرخود دارو نده دخترخالم پسرش بشدت لاغر بود یه نسخه برد متخصص بعد سه ماه بچشو دیدم نشناختم بخدا ماشاالله تپل شده عین توپ😍😂

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘
2738
وای بچه منم یه هفتس غذا نمیخوره  دوسالشه  البته فکر کنم داره دندون درمیاره

آره پسر منم دوسال ونیمشه یمدت اینجوربود الان خوب شده همشم میگه ماکارونی میخوام هرروز ماکارونی میپزم

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘

عزیزم اگه آزمایش بردی و کمبود ویتامینی چیزی نداره

پس باید بگیم به زور غذا نده

باور کن وقتی عصبی و ناراحتی به بچه منتقل میشه، و بچه نمیتونه غذا بخوره

شما دو روز امتحان کن، دو روز روزی یه وعده بخوره چیزی نمیشه

آره پسر منم دوسال ونیمشه یمدت اینجوربود الان خوب شده همشم میگه ماکارونی میخوام هرروز ماکارونی میپزم

خداروشکر باز یه چیزی دوس داره 

من هر غذایی که دوس داره پختم ولی نمیخوره 

این بی اشتهایی بچه ها واقعا روو مخه

وزنش نرماله ولی مکمل ویتامین دی و شربت زینک سندروس شکلاتی خوبه گاها عرق نعناع هم بدت

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2706