2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رفته روستا گفت میره فیلم عقدشونوببینه بعدنیم ساعت ساعت پیش پیام داده خوابمه نمیتونم بیام منم گفتم می ...

عزیزم هرطور شده بیارش خونه من اجازه نمیدم شوهرم  ۱۱ ببعد پاشو بزاره بیرون. زن میبرناا

چرا نزنی

خب... سلام 😃✋ احوال شما

رشته تحصیلیت چیه ژینا؟ 

درمورد علاقت به ادبیات بگو و اینکه تو مازندران کدوم شهر قشنگتره؟ 

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای کمکم کنه ؟! 😃🌱 ممنونم گشنگم
2740

چون پسرم بیداره و هرکاری کردم خوابش نبرد خودم از خستگی و بیخوابی دارم میفتم😭

پسرم (امیرحسینم)تمام زندگیمه دلم میخواد براش مادر خوبی باشم هدفدار باشم تا اونم تو زندگیش هدفهای خوبی داشته باشه انشالله🙏🌹
نمیدونم..خیلی ناراحتم..بگین بایدچطورباهاش رفتارکنم دیگه اینکارارونکنه

سر سنگین 

سیاست کن

این ادم با زبون خوش فک نکنم حالیش ش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
عزیزم هرطور شده بیارش خونه من اجازه نمیدم شوهرم  ۱۱ ببعد پاشو بزاره بیرون. زن میبرناا

پیام داده صبح زودمیام..شمابگوچطورباهاش رفتارکنم این کاراش خیلی اذیتم میکنه

❤دنیــــام بچــه هام❤
چرا همه مریضن    

من رفتم کنکور و برگشتم از فرداش افتادم تو تخت 

از سرما یخ میزنم ولی وقتی پتو میکشم میپزم نمی‌دونم این چه دردیه 😂

چه کسی میداند تو در تنهایی خود تنهایی؟!                          چه کسی میداندکه تو در حسرت یک روزنه فردایی!                پیله ات را بگشا...  .     تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی!