2737
2734
عنوان

حالم از خودم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ کاری دوست داری انجام بدی؟ 

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
2728
همه که نباید شبیه هم باشند ...کتاب بخون نقاشی کن ، فیلم ببین ، آشپزی ،کارای خونه .

عزیزم این حرفا شعار و طرفی که حالش بد از این شعارها حالش بد میشه هرچیزی به جای خودش خوبه همه به یه رابطه عاطفی که منجر به ازدواج بشه نیاز دارن کتاب که جای آغوش یه مرد نمیگیره میگیره؟ اشپزی یا حتی شغل خوب هم باز جای عشق نمیگیره 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
منم بیست سالم شده یدونه خواستگارم ندارم دیگه کم کم پچ پچ ها داره شروع میشه کلی بدبختی هم دارم که منو ...

اصلا عجله نکن   حتما خدا یه دون خوبش رو برات کنار گذاشته....  خوشکل ، خوش تیپ، خوش اخلاق  و عاشق 

خوش و سرحال باشید
2740
دو بار برداشتم اتفاقی نیفتاد  یه بار به نیت 124هزار پیغمبر که خیلی طول کشید  یه بارم 400 ...

هیچ وقت نگو که اثر نداشته خدا بدش میاد، بعدشم شاید قرار بود اتفاقا ی بدتر برات بیفته و جلوش گرفته شده ،به هر حال من دیگه حرفی ندارم امیدوارم موفق باشی

دوستای خوبم ،لطفا حواستون باشه به افرادی که این بیماری رو دارند ((سادومازوخیسم))  ______متاسفانه این عده از درد و رنج مردم لذت میبرند و ممکنه راهنمایی های غلطی بهتون بدهند😟😥☹️____       علایق من: کتاب📚و تحقیق 📝  ، مهربونی🧚🌷🧚، کمک به هم نوع ⭐🌎🕊️ عاشق افراد باکلاسی هستم که هیچ وقتی برای غیبت کردن و تهمت زدن ندارند💓
میخوای اسم خودتو مادرتو بهم بگو برات سرکتاب بازکنم

مگه بلدی؟؟ 

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن
2706