2726
عنوان

حالم از خودم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 115 پست
ببین اون دعا نویسایی که پول زیاد میخوان و همش میخندن دعانویس خوبی نیستن اون دعا نویسایی پاک و پیرن و ...

خب منم پیش  یکی رفتم گفت هرچقدر دوست داری بده پیرمردم بود تازه دم خونش هر روز صف میکشیدن

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیتونم مثل کسی که منتظره که یکی بهش پیام بده منتظر معجزه م  گوشیم نباشه دق میکنم

خودت برای خودت جز تاپیک زدن قدمی بر دار لطفاً  ،هیچ کس به دادت نمی‌رسه و نمیتونه تو رو نجات بده تا نخواهی

دوستای خوبم ،لطفا حواستون باشه به افرادی که این بیماری رو دارند ((سادومازوخیسم))  ______متاسفانه این عده از درد و رنج مردم لذت میبرند و ممکنه راهنمایی های غلطی بهتون بدهند😟😥☹️____       علایق من: کتاب📚و تحقیق 📝  ، مهربونی🧚🌷🧚، کمک به هم نوع ⭐🌎🕊️ عاشق افراد باکلاسی هستم که هیچ وقتی برای غیبت کردن و تهمت زدن ندارند💓
به خدا همشو انجام دادم نمیشه که نمیشه انگار بخت م بسته ست

قسم نخور عزیزم، 

دوستای خوبم ،لطفا حواستون باشه به افرادی که این بیماری رو دارند ((سادومازوخیسم))  ______متاسفانه این عده از درد و رنج مردم لذت میبرند و ممکنه راهنمایی های غلطی بهتون بدهند😟😥☹️____       علایق من: کتاب📚و تحقیق 📝  ، مهربونی🧚🌷🧚، کمک به هم نوع ⭐🌎🕊️ عاشق افراد باکلاسی هستم که هیچ وقتی برای غیبت کردن و تهمت زدن ندارند💓
2728
میخوای اسم خودتو مادرتو بهم بگو برات سرکتاب بازکنم

میشه برا منم باز کنی اگه زحمتی نیست بخدا یکدونه خواستگارم ندارم از الان دارن پچ پچ میکنن پشت سرم

حتما تو دلت به دعا اعتقاد نداری

داشتم که جواب داد ولی پسره ته دلم حس میکردم بگیر نبود آخرش گندش دراومد دختر باز بود و گرنه خیلی ادعایش میشد که منو میخاست

یعنی بیست ساله خدا یکی نیومده بگه دخترتونو میخام چون فک و فامیلامون چند تاشون لج هستن با من دعایی چیزی میزنن

خدا بیامرزه پدرتونو به خدا نمیتونم هیچ کاری کنم  خیلی فشار روحی رومه

عزیزم یه لحظه رفتم داخل کاربری ت از شما بعیده که یه عمر درسخوان بودی ، حالا دنبال  حس ششم  و فالگیر و رمال باشی، لطفاً خودت را نجات بده

آخه بعضیا الکی میگن کلاهبردارن

نه بابا دختر خالم همش پشت سرش حرف بود بیچاره فقط ۱۹ سالش بود بردمش پیش دعا نویس بعد چندهفته براش خاستگار اومد و باهاش ازدواج کرد 

حالا انقدر خوشبخت شده ماشالاه دیگه مارو تحویل نمیگیره

2706