2733
2739
عنوان

چجوری خانمم رو راضی کنم که

| مشاهده متن کامل بحث + 8449 بازدید | 223 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا پول و هدر دادین واسه ساختن میدادین اجاره 

ما از هم نوعمون طرفداری نمی‌کنیم فقط میدونیم تهش چی میشه جفتتون اذیت میشید آدما ازدواج میکنن که به آرامش برسن این نزدیکی آرامش جفتتونو می گیره

2731
مگه اون موقع ایشون تو زندگیم بود که نظرشو بپرسم

ببینید آقا  

ادم بعد از یه مدت حتی دلش نمیخواد نزدیک پدرو مادر خودش زندگی کنه 

دیگه چه برسه به اینکه بره بچسبه به پدرو مادر همسرش 

شما خودت حاضری بری پیش پدرو مادر خانومت زندگی کنی؟

به جای اینکه راهکار بدین همه دارن دفاع میکنن  خوب که گفتم راهکار بدین مشکلم حل بشه

ببین برادر محترم شما خونتو ساختی بدش رهن و با پولش یه جای دیگه خونه رهن کن 

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)
2738
شما که فقط از هم جنس خودتون دفاع میکنید  تو این اوضاع پول از کجا بیارم واسه رهن و اجاره خونه&n ...

آقای محترم خونه رو بساز بفروش یه جای دورتر خونه بخر 

بخدا قسم نزدیک مادرشوهر پدر شوهر بودن لذت و شیرینی زندگی مشترک رو به باد میده 

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
به جای اینکه راهکار بدین همه دارن دفاع میکنن  خوب که گفتم راهکار بدین مشکلم حل بشه

شما توقع تایید داری؟ خب وقتی یه چیزی درست نیست درست نیست دیگه😂 اگه خانمت میگفت بیا بریم خونه بالای پدرم زندگی کنیم هم درست نبود، یه زوج باید زندگی مستقل داشته باشن، نزدیکی به پدر و مادرها فقط مشکل ایجاد میکنه هرچقدر هم پدر و مادرهاشون منطقی و باشخصیت باشن، به هر حال این خاصیت روابط انسانیه. اگر میتونی خونه رو بده رهن و اجاره، با هزینه‌ش جای دیگه بشینید یا بفروشیدش جای دیگه بخرید یا رهن کنید.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
اره شما خانما همتون عقل کلید

شما آقایونو خوب می‌شناسیم. پس‌فردا هرچی خواهر و مادر شما بهش بگن، شما میگی مگه چی گفته حالا؟ چرا به خودت می‌گیری؟ منظوری نداشته و... و این گونه می‌شود که یا زندگی تلخ می‌شود، یا خانم ناراحتی اعصاب می‌گیرد

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

من و همسرسابقم هم مثل شما و خانومتون بودیم.من میگفتم نمیام پیش خانوادت و اون اصرار که تو ذهنت مریضه و خانوادم کاری ندارن و مثل دخترشونی و ... و در نهایت من قبول کردم . دور از شما باشه سر همین دخالتها دوسال نشده طلاق گرفتیم

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
2706