2733
2734

چجوری انقد خوشگل خوش هیکل داف آرایش قشنگ دارن 

خسته شدم از حسرت خوردن ولی خدایی منه دختر محو زیبایشون میشم

بگید چجوری انقد چشمشون کشیدس؟ عمل بلفا خطرناک نیست من همش میترسم تا ب تا شه و یکمم بینیم پهنه ولی از عمل میترسم چون حساسم به شدت

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

من یه ژل لب زدم قیافم عوض شد

دیگه فک کن اینا چندتا عمل میکنن میکاپ میکنن چقد خوب میشن

تیکر عروسیمه👰‍♀️🤵‍♂️ بچها من ۳ سال و نیمه عقدم خیلی سختی کشیدم زندگی که بدجور بالا پایین داشت وقتی که داشتم جدا میشدم معجزه شد و برگشتیم بهم با شوهرم ۳ سال دوست بودیم و با سختی بهم رسیدیم برام دعا کنید زندگیم ارامش بگیره نزدیک عروسیمه برام دعا کنید خوب برگزار شه دعا کنید خوشبخت بشم خیر ببینید الهی❤🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وا خب چشمشون ک معلومه با ارایش کشیدش کردن

اره ولی این پلکش بالاس

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

هنرمند

من فقط حرفع ورزشیشو دوست دارم

خوشم میاد از دخترای موفق

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
من یه ژل لب زدم قیافم عوض شد دیگه فک کن اینا چندتا عمل میکنن میکاپ میکنن چقد خوب میشن

من اگه پلکم بکشم به شدت عوض میشم و با عمل بینی ام همینطور

آرایشه عزیزم معجزه قبل و بعد ارایشو ندیدی؟ هشتگ میکاپو ت اینستا سرچ کن ببین

و فی.لتر و فوتوشاپ

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️

اولا که پدلدارن

بعدم تو بدون ارایش خودتو با هزارتا عمل و ارایش کرده ی اینا مقایسه میکنی خب معلومه افسرده میشی

اینا اگه پولدار نبودن اگه عمل جراحی وجود نداشت چه بسا قیافشون نه تنها خوشگل نبود بلکه بسیار معمولی و حتی رو به پایین بودن

من عکسای قبل و بعد عمل و قبل و بعد ارایش زیاد نگاه میکنم

باور کن اونا اکثرا قیافه هاشون معمولیه حتی رو ب مایین

فقط پول داشتن عمل کردن

و بلدن چجوری ارایش کنن

2706