2733
2734
عنوان

واقعا حسودم ی جمله بگین آروم شم

216 بازدید | 12 پست

کسایی که در جریان نیستن تو اون تاپیک ها گفتم ایا طاهره معلم میشه یا نه پرسیدم همینجوری گفتم شاید فا یا حس ششمی چیزی باشه بعدم من دلیل اینکه بدم میاد قبول شه اینه مامانش میاد مامان منو پر میکنه مامان منم سرزنشم میکنه

راجب صدف هم گفتم پزشکی میخواد هدفش پزشکیه دختر عموم اگه قبول شه اون میشه ادم خوبه بقیه به چشم نمیان

دلداری خواستم نه اینجوری؟ 🥲🥲🥲🥲🥲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

حسود هر گز نیاسود  

امام زمانم قربونت برم   آخه تو چ قدر خوبی .. جانم به فدایت آقا جان ......بیا یه چیزی یادت بدم واسه استجابت دعا          قبل دعا کردن امام زمان رو به مادرش فاطمه زهرا (ع)و امام حسین (ع)و امام رضا(ع) قسم بده که دعاتون مستجاب کنه //////دوم اینکه خدا رو به کارهای خوبتون قسم بدین تا اجابت کنه دعاتون عزیز  اگه دعاتون مستجاب شد یه دعایی هم واسه من کن ....... الهی که حاجت روا بشی ....

النازی تو دیگه چرا دنبال این حرفایی

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2738

عزت ، فقط دست خداست. روزی فقط دست خداست. محبوبیت در بین مردم و آدم خوبه شدن بین خلق، فقط دست خداست. نوع رشته تحصیلی باعث محبوب شدن و نشدن و موفق شدن ‌‌و خوشبخت شدن و نشدن و   ... نمیشه. کسی روزی حتمی کس دیگر را نمیتونه بخوره. و بین همه آدمها در زندگی شان رنج و سختی، مساوی تقسیم شده.

عزیزم با حسادت فقط خودتو داغون میکنی اذیت میشی

به دعای تو نیست که قبول بشه یا نشه بالاخره با خوندن زیاد قبول میشن فقط تو اذیت میشی گلم

سعی کن توام خیلی خیلی بخونی چیزی که میخوای بیاری

این رفتار مادرت که میکوبه سرت اونارو باعث شده حسادت کنی