2733
2739
عنوان

ب قیافم از یک تا ده چن میدین🤌🏻🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 2736 بازدید | 260 پست
آره دقیقا 

تازه اینا ادمای معروفن

خیلیا هستن شباهت بهمون دارن و ما اونارو نمیبینیم 

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این به بعد پروف هرکی رو دید بدونید همزادشه شبیه هشه خخخخ😁😁😁من خودمم به هانده  ارچل شبیه هم 

پسرای عزیز تر از جانم وقتی غم و غصه دارم تو چشای شما که نگاه میکنم همه چی رو فراموش میکنم  قربون چشاتون برم به من زندگی دوباره میدن هربار و هربار وقتی اشک میریزم با دستای کوچولوتون اشکامو پاک میکنید میگید مامانی چی شده گریه نکن گریم بند میاد چون دستای شما گرمی بخش وجود منه 😍❤🧿
از این به بعد پروف هرکی رو دید بدونید همزادشه شبیه هشه خخخخ😁😁😁من خودمم به هانده  ارچل شبیه ه ...

خدایی مدیونی عکس نذاری 

من عاشق هاندم

پس خیلی خوشگلی

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
2731
از این به بعد پروف هرکی رو دید بدونید همزادشه شبیه هشه خخخخ😁😁😁من خودمم به هانده  ارچل شبیه ه ...

آره دیگه جدیدا نی نی سایتیا اینجوری شدن 

بخند شایسته یماه🌙نیست غمگین باشد♡~♡بارویاهات بخواب وبا اهدافت بیدار شو🎈🧸
تازه اینا ادمای معروفن خیلیا هستن شباهت بهمون دارن و ما اونارو نمیبینیم 

آره اتفاقا میخواستم بگم آفرین 🤌

پسرای عزیز تر از جانم وقتی غم و غصه دارم تو چشای شما که نگاه میکنم همه چی رو فراموش میکنم  قربون چشاتون برم به من زندگی دوباره میدن هربار و هربار وقتی اشک میریزم با دستای کوچولوتون اشکامو پاک میکنید میگید مامانی چی شده گریه نکن گریم بند میاد چون دستای شما گرمی بخش وجود منه 😍❤🧿
آره دیگه جدیدا نی نی سایتیا اینجوری شدن 

آره 😂😂

پس هانده جون یه نطر یزار ببینیمت 🥺❤

آرزوی قشنگترین ها برای تویی که داری اینو میخونی گلی ❤🌱
2738
ن به همون خدا ی ذره هم نیستم 😀

خب فرض کنیم خوشگل نباشی چی میشه مگه؟ به کسی یا جایی بر میخوره؟😉مهم خودتی که چه نگاهی به خودت داشته باشی. بقیه هم همون نگاه رو بهت دارن. شک نکن

نسبت به خیلی چیزا مطمئن نیستم، فقط مطمئنم خدا کسی رو که همه چیو رها کرده و اومده طرفش ، تنها نمیذاره🥰 خدا تلخی انتظار کشیدنت رو میدونه، ولی تو هم بدون همین خدا در جواب صبرهات درهایی رو برات باز میکنه که هیچ کس قادر به بستنش نیست💗🍭
خدایی مدیونی عکس نذاری  من عاشق هاندم پس خیلی خوشگلی

به خدا میترسم از عکس گذلشتن یه بار عکس گذاشتم دوتا مرد بهم درخواست دوستی دادن سریع دیگه ترسیدن اولین بار و آخرین بارن‌بود 😄😄

دختر عمم فرستاد خودم زیاد فکرنمیکردم شبیهش باشم ❤

منم این خانمه رو اول یکی از بچه های همینجا پیدا کرد

بعد کم کم دوستام میفرستادن عکساشو برام

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
منم این خانمه رو اول یکی از بچه های همینجا پیدا کرد بعد کم کم دوستام میفرستادن عکساشو برام

من ب این شیرین محبت شباهت دارم بعد جالبه تاریخ تولدش دقیقا یکیه بامن

حتی اسم مامانش

حتی تولد مامانش با مامانم

یعنی قشنگ وقتی فهمیدم پشمام ریخت

2706