2737
2734

خیلی ناراحتم شوهرم خیلی اذیتم میکنه حرفای ناجور بهم میزنه تنبله سرکار نمیره هیچی ازش نمیخوام قبلا بلار ازدواج کردم مرتب بهم میگه بیوه تو ماشین کارکرده ایی مهریه ات ببخش بخدا هیچی کم ندارم نه قیافه نه تحصیلات و نه بداخلاقم فقط شانس ندارم

ییارپدرشوهرم به شوهی گفت...منم گفتم من چراببخشم...پسرتون بره چندتاصفرناقابل جلوعددمهریم بذاره

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خوشبحالت مک جرات ندارم حرف بزنم

به خودشوهرمم گفتم حقمه..هیچوقت نمیبخشم

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
من نمیدونم چرا اونایی که یه آدم سمی از زندگیشون میشرون میکنن باز راحت یه آدم گوه تر تو زندگیشون راه ...

دقیقا چون دوران افسردگی بعد جدایی بود و من ظاهر خوبی داشتم رهام نکرد ولی راست میگی

2706