2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونطوری هام نیس..پا میزارم رو دلم لهش میکنم..بعدم یه کاری یاد میگیرم و شاغل میشم..تو بچه نداری؟

نه عزیزم ندارم

تو چی

بعد طلاق ی مدت بعد روال میشه ولی ازدواج بعدیت دیدگاه مردم تاثیر طلاق روی آینده ات و اینکه اصلا نفر بعدی قراره چطور آدمی باشه

نه عزیزم ندارم تو چی بعد طلاق ی مدت بعد روال میشه ولی ازدواج بعدیت دیدگاه مردم تاثیر طلاق روی آیند ...

من دارم..خداتو شکر کن نداری...طلاق با بچه سخت تره..البته حتی لحضه آخر مطمعن شم شوهرم آدم میشه منصرف میشم از طلاق..دوسش دارم..پدر مادرش خوبن..زندگیم خوبه فقط مشکلم رفیق بازیشه .

اگه طلاق بگیرم دیگه ازدواج نمیکنم

🖤
من دارم..خداتو شکر کن نداری...طلاق با بچه سخت تره..البته حتی لحضه آخر مطمعن شم شوهرم آدم میشه منصرف ...

عزیزم به خاطر بچت طلاق نگیر گناه داره طفلکی 😔خیلی سخته واسه اون بچه سعی خودتو بکن تا لحظه آخر شاید فرجی شد

آدم معتقدیه؟

2738
عزیزم به خاطر بچت طلاق نگیر گناه داره طفلکی 😔خیلی سخته واسه اون بچه سعی خودتو بکن تا لحظه آخر شاید ...

بخدا نمیتونم دیگه تحمل کنم..وگرنه میفهمم چی میگی..بچه طلاق فقط حسرته و حسرت..اما چیکار کنم گناهم چیه جوونیم پای یه رفیق باز که نصف عمرش مسته بزارم

🖤

میره کارشناسی 

کارشناس تعیین میکنه

همونم نمیداد جلب داشت

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
دختر..شما چطور برا طلاق اقدام کردی از اول توضیح میدی؟ مهریه تعلق میگیره بهت؟

ببینن عزیزم تاپیکت رو خوندم ی جایی گفتی شوهرت خوبه خانواده دوسته زندگی خوبی برات ساخته ولی خودت زیاد گیر گیدی

اما اینطور که معلومه تو فکر طلاق زده به سرت و بهانه جویی میکنی دختر بچسب به زندگیت بیرون هیچ خبری نیست بشین بالا سر بچت بعدا حسرت میخوری ها

تو ادله کافی برای طلاق نداری و اینطوری هم نیست بری بگی طلاق بگن بفرما نری اقدام کنی آخرم خودت برگردی سر زندگیت و هزار راه هم هست که مهریه نده

حتی ی جایی گفتی شوهرتو لگد زدی فش دادی

عاقلانه فکر کن

2706