2737
2739
عنوان

معرفی مربی خصوصی رانندگی (خانم )

| مشاهده متن کامل بحث + 63149 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها پرونده رانندگی من ماله سال 85 بود توی 5 سال بیشتر از ده تا مربی عوض کردم اصلا میترسیدم برم امتحان بدم همه ی مربی ها اعتماد به نفسم رو میگرفتن یه دوستی عزیزی که بی نهایت ازش ممنونم توی همین نینی سایت شماره یه خانوم مربی رو بهم داد که ایشون سمت تیراژه هستن خدا انشاال... خیرشون بده تا عمر دارم مدیونشونم با پنج جلسه امتحان دادم و قبول شدم آموزششون با همه مربی ها متفاوته هر کس خواست ایمیل بزنه شماره ایشون رو براش بفرستم خانوم هستند ماااااااااااااااااااااااااااااااه ماااااااااااااااااااااااااااااااااااااه
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
عزیزم خواهرت دقیقا مثه خواهر من هست شرایطش رفت پیش مربیـه مـن...آموزشگاه روزبــه..میدون فاطمــی..خانم مرضیه عـــادل..من خودم با ایشون کلاس برداشتم و بار اول هم گواهینامه گرفتم..خواهرم بعد از 10 سال که از گواهینامه ش گذشته بود رفت پیش ایشون و الان یه راننده ی خیلیییی ماهر شده..خانم عموم به شدت از رانندگی میترسید و اونم باز رانندگیش خیلی خوبـه..با اینکــه خانم هستن اما خیلیییییییییییییی بهتون اعتماد به نفس میده
صبــــر،اوج احتــرام به حکمـت خـداست!
2738
2706