2737
2739
عنوان

معرفی مربی خصوصی رانندگی (خانم )

| مشاهده متن کامل بحث + 63134 بازدید | 132 پست
ببین من خودم این تاپیک رو زدم و از دوستان اینجا شماره خانم غفاری رو گرفتم سرچ کنی میاد - چون الان گوشی من هنگ کرده شماره اش رو ندارم - ولی بهت میگم عالیه عالی - نمی دونم شرق میاد یانه ؟ ولی حتما باهاش تماس بگیر
خدایا .......گاهی نگاهی
مامان ساراوسپهر شما راضی بودی الان دیگه نمیترسی از رانندگی میشه شمارشو برای من بفرشتی عزیزم
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه ی دوستای خوبم
منم یه مربی خیلی خوب سراغ دارم واقعا عالیه
از خصوصیاتشم میتونم به صیوری ومهربونی و اعتماد به نفس دادن به هنرجو هاش بگم.
محدوده ی کاریش مرکز و جنوب شهره.
اگه خواستید معرفیش کنم بهم پیام بدبد.
2731
سلام دوستای گلم من از همین دوستان نی نی سایت با یه خانم خوب آشنا شدم که سمت شرق تهران کار میکنن خودم 2 سال گواهی دارم اما چون رانندگی نکردم یادم رفته بود الان که 2 جلسه با ایشون رفتم خیلی راه افتادم و ایشون خیلی خوب و باحوصله بهم اموزش دادن تازه خیلی خیلی هم قیمتشون خوبه وواقعا منصفن. 2 ساعت آموزش کامل رو 15 تومن میگیرن... و1/5 ساعت رو 12 تومن . من الان باهاشون کلاس گرفتم دیدم کارشون حرفه ای هم هست و دوستان راجبشون راست میگفتن که خانم خوش اخلاقی هستن تازه ایشون برای هماهنگی کلاس سعی میکنه نزدیکترین جائی رو که براتون میسره و راحت میتونید برید باهاتون قرار بزاره گفتم تجربمو به شما هم بگم .اگه باهاشون تماس گرفتین بگین از بچه های نی نی سایت هستین من ازشون اجازه گرفتم شمارشونو تو سایت بزارم .خانم رحمتی نیا 09126849465

2738
من با آقای موسوی راننده شدم.قبلشم مربی داشتم ولی ایشون خیلی مربی خوبیه.واقعا مربی باسوادیه اگه خواستی بعنوان همراه ،کارآموز خانمم همراهش میاره.فقط وقتش خیلی پره باهاش باید هماهنگ کنی :09109295004
من گواهینامه داشتم ولی نمی تونستم رانندگی کنم. به تازگی با یک مربی خانم به نام خانم کبیری دوباره آموزش دیدم. خداییش خوب بود و خیلی از استرسم را کم کرد و الان می توانم رانندگی کنم. شماره موبایلش را میذارم هرکی خواست زنگ بزنه و بگه از سایت نی نی سایت شمارشو برداشته.09122713309
2706