2733
2739
عنوان

معرفی مربی خصوصی رانندگی (خانم )

| مشاهده متن کامل بحث + 63134 بازدید | 132 پست
سلام دوست عزیز ندونسته قضاوت چی میکنید؟ این خانم غفاری بسیار محترم هست و همه شاگردا ازش راضین .تمام ...

اسم کوچیک خانم غفاری چیه دوست عزیز؟

لطفا بگید تحقیق کنم ببینم اگه انقدر که شما میگید کارشون خوبه منم برم پیششون یاد بگیرم

اسم کوچیک خانم غفاری چیه دوست عزیز؟ لطفا بگید تحقیق کنم ببینم اگه انقدر که شما میگید کارشون خوبه من ...

نه دوست عزیز من کاربر اینجا هستم خودم شاگردشون بودم .اینجا فضای مجازیه اگه من شماره بدم فکر میکنین من خودشم.اصلا به من چه .فقطم من شاگردش که نیستم .اینجا تاپیکه هرکسی پاسخ میده شما میخوای بیا بیرون منو ببین .بعدم من همیشه اینجا نمیام اومدم دیدم اینجوری جواب دادن اصلا موندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سالها بعد از شروع این تاپیک رو دیدم خانم غفاری فکر کنم بارشو بست حسابی زشته واقعا انقدر تبلیغ ن ...

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم و چند وقت پیش یه تاپیک در همین مورد گذاشتم. شما تونستی مربی خانوم خوب پیدا کنی؟ من دنبال یه مربی خوب در منطقه 1 محدوده ولنجک هست. اگر کسی رو میشناسید ممنون میشم به من معرفی کنید

البته یه مربی خیلی عالی میشناسم که آقا هستن متاسفانه و برام پیدا کردن همراه دشواره

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم و چند وقت پیش یه تاپیک در همین مورد گذاشتم. شما تونستی مربی خانوم خوب ...

سلام ، شما مربی پیدا کردید ؟

متاسفانه اینجا خیلی تبلیغ و اغراق میشه ، اعتماد کردن سخته

سلام ، شما مربی پیدا کردید ؟ متاسفانه اینجا خیلی تبلیغ و اغراق میشه ، اعتماد کردن سخته

سلام. نه متاسفانه. شما ساکن کدوم منطقه تهران هستید؟ شاید بتونیم با کمک همدیگه یه راهکاری پیدا کنیم

2738
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم و چند وقت پیش یه تاپیک در همین مورد گذاشتم. شما تونستی مربی خانوم خوب ...

نه عزیزم پیدا نکردم

منم منطقه 1 میخواستم ولی نتونستم پیدا کنم

پیدا کردی لطفا به منم معرفی کن

عزیزم من با ی مربی گرفتم به نام اقای رمضانی که همراه اختیاریه داشتنش، خیلی خوب اموزش میده، اصلا هول نمیشی تو اموزشش، خیلی خوش اخلاقه، در ضمن اعتماد به نفستتو عالی میبره بالا، و مهمترین مزیتش اینکه بدون پدال یا با خودروی خودت از همون جلسه اول اموزش میده که باعث میشه ترست کامل از بین بره، خیلی هم دلسوزه، من خیلی از رانندگی میترسیدم که با ایشون کلاس برداشتم و واقعا فکرشو نمیکردم راننده بشم ولی الان براحتی رانندگی میکنم، خدا خیرش بده، شماره تماسشو براتون میزارم ۰۹۱۲۴۳۵۰۳۴۴

هیچ مربی رانندگی به پای آقای جوراب بافان نمیرسه تموم دوستانم پیشش رفتن کلاس همه الان بهترین راننده شدن اینم شماره موبایلشونه09122138699 و یه پیج اینستاگرام دارند پر مطالب رانندگی

Driving.school1

خیلی ممنون عزیزم. الان که توی این شرایط کرونایی این چیزا تعطیله فعلا :-/

سلام دوست عزیز ،

من سال گذشته با آقای رمضانی صحبت کردم 

قیمت و تعداد جلسات پیشنهادی ایشون خیلی بالاست 

پکیج قیمت دارند مثلاً ۲ یا ۳ میلیون و ۲۰ الی ۳۰ جلسه !

کلاً منصرف شدم ..

سلام دوستان

راستش من اینجا پست نمیذارم و هر موقع دنبال موضوع خاصی باشم میام و از نظرات دوستان استفاده میکنم و اگر هم سوالی داشته باشم میرم و خصوصی میپرسم.

در مورد مربی رانندگی هم اینجا و تو اینستا خیلی سرچ کردم. خوب افراد زیادی پیشنهاد شده بودن و من تقریبا به همشون پیام ادن. بعضی از دوستان طوری قیمت میدادن که انگار قراره جراحی مغز انجام بدن و شما رو راننده کنن. بعضی ها هم میگفتن حتما باید ماشین خودت باشه و من خودم نه ماشین داشتم و نه جرات داشتم ماشین کسی رو بگیرم. تا اینکه تو اینستا یکی رو پیدا کردم و با خودم گفتم حالا یه جلسه میرم اگه خوب نبود ادامه نمیدم.

اما وقتی رفتم همون جلسه اول متوجه شدم ایشون همون کسی هستن که میتونن ترس از رانندگی منو از بین ببرن. چون من سالهاست که گواهینامه دارم ولی به خاطر ترس زیاد و عدم اعتماد به نفس نمیتونستم بشینم پشت ماشین. حتی یه بار ماشین خریدم که مجبور شدم بفروشمش از بس نشستم و شده بود ماشین بقیه تا من . وقتی با این آقا نشستم شروع کردم تو سر خودم زدن که من ترسوام و جرات ندارم رانندگی کنم. فکر کردم الان بهم میخنده اما با یه آرامشی بهم گفت که این مشکل خیلیاس که کلا آروم گرفتم. از اشتباهاتم نه ناراحت میشد نه اخم میکرد نه مسخره م میکرد. خیلی آروم بود و آرامششو منتقل میکرد. از همون جلسه اول گفت میخوام مثل مردای لات رانندگی کنی و اصلا نمیذاشت دو دستی فرمونو بگیرم. مجبورم میکرد اعتماد به نفسمو بالا ببرم. جلسه سوم انگار دارم ماشین خودمو میرونم و اصلا ترس نداشتم. نمیگم فول شدم اما ترسم رفت. دومین نکتش اینه که ماشینشون پژو پارس بود و خیلی سرپا. خودشون میگفتن وقتی بتونی با این ماشین رانندگی کنی از پس بقیه ماشینا هم برمیای. تابلو هم نداشت که بقیه راننده ها مراعاتتو کنن. خودشم اصلا از پدال کمکی استفاده نمیکرد و تا میتونست بهت دل و جرات میداد. همون جلسه اول منو برد تو ترافیک. هنوزم جلساتم تموم نشده و دارم ادامه میدم که اشاله بریم برای جاده چالوس.

این داستان رو گفتم که فکر نکنیدمیخوام الکی تبلیغ کسی رو بکنم اما چون خودم خیلی دنبال مربی گشتم دلم میخواست اینجا پست بزارم تا اگر بتونم مشکل یه نفر دیگه رو هم حل کنم. پیج اینستاشونو میزارم براتون اگر دوست داشتید بهشون پیغام بدید. حتی شده یه جلسه ی یک ساعته بگیرید تا محک بزنید. اگر راضی بودید بیاید و بهم بگید حتما. مثل من تو پست گذاشتن تنبل نباشید.

h.r.j.rannandgi62

09352846142

2706