2733
2739

من دارم هم جوش هم جای حوش رو بازو

تا وقتی دارو مصرف میکنم فقط خوبه بعد دوباره برمیگرده البته جوش هام

دیگ نمیدونم چیکارش کنم

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

اهل کجایی؟

پدرم یک کارگر ساده بود که با دست های زخمی و پینه بسته به رحمت خدا رفت.     ختم صلوات انجام میدم.لطفا اگه کسی خواست پیام بده. هر هزارتا صلوات پانزده هزار تومن. از اونجایی که بعضی از دوستان کم لطفاً با عرض شرمندگی اول پول میگیرم بعد. برای آقایون هم نه ختم. صلوات نه قرآن... انجام نمیدم.‌انجام دادم پول ندادن هیچ .حذف کاربری هم زدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ساکن تهرانم  عزیزم

اوه نشد تو یکی از شهرشتان های استان ما داروسازی هست که داروی دستی درست میکنه من گرفتم شش ماه زدم الان خیلی خیلی کم رنگ شده جاشون متاسفانه دوری بعیسد میدونم قبول کنه بفرسته تهران

پدرم یک کارگر ساده بود که با دست های زخمی و پینه بسته به رحمت خدا رفت.     ختم صلوات انجام میدم.لطفا اگه کسی خواست پیام بده. هر هزارتا صلوات پانزده هزار تومن. از اونجایی که بعضی از دوستان کم لطفاً با عرض شرمندگی اول پول میگیرم بعد. برای آقایون هم نه ختم. صلوات نه قرآن... انجام نمیدم.‌انجام دادم پول ندادن هیچ .حذف کاربری هم زدن
من دارم هم جوش هم جای حوش رو بازو تا وقتی دارو مصرف میکنم فقط خوبه بعد دوباره برمیگرده البته جوش ها ...

لکه هاش چی ؟ من جوش نمیزنم خیلی ولی لکه های جوش بلوغ خیلیه مخصوصا کمرم 

2738
اوه نشد تو یکی از شهرشتان های استان ما داروسازی هست که داروی دستی درست میکنه من گرفتم شش ماه زدم الا ...

همون کرم معجزه ها برا صورتم یبار گرفتم خیلی خوب بود بعد گفتن عوارض داره ول کردم دیگ

همون کرم معجزه ها برا صورتم یبار گرفتم خیلی خوب بود بعد گفتن عوارض داره ول کردم دیگ

نه کرم معجزه نیست کرم دستت ساز دکتر داروساز میسازه .