2733
2739

خاهر شوهرم میگیره استخاره هاش خوبهـ فردا میتونم بهش بزنگم بعتون بگم 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

من برای خودم هر وقت گرفتم درست شد

ولی سر تایم خاصی میگیرم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاهر شوهرم میگیره استخاره هاش خوبهـ فردا میتونم بهش بزنگم بعتون بگم 

وای خیلی لطف میکنی گلم🤩فردا چ موقع میتونین ،میخاین بیام یادآوری کنم شایدفراموش کنین؟🤢

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2728
2738
یعنی چ ساعتی چجوری؟الان نمیشه امشب؟

یه عکس داشتم ساعتای استخاره رو زده بود الان نگاه کردم پاک شده

ولی اغلب بعد از عشا زمان استخاره نیست و آداب خاص داره من قبلش نماز میخونم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
برا منم میگیری 🥲

عزیزم الان از عشا گذشته وقتش نیست

منم با آداب میگیرم قبلش باید نماز بخونم

یه عکس داشتم ساعتای استخاره رو زده بود الان نگاه کردم پاک شده ولی اغلب بعد از عشا زمان استخاره نیست ...

کی میتونی برام بگیری گلی؟مثلا نماز صبح یا ظهر...؟🤒

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2706