2733
2734
عنوان

بارداری خارج رحم،توروخدا بیاین😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 91 پست
به این زودی پاره نمیشه دکتر من تا یه هفته فقط آزمایش بتا رو تکرار می‌کرد آخرشم فهمید خارج رحمی نبوده ...

چرا گلم الآن دیگه مشخص میشه...بتاش واسه دو هفته تاخیر کمه....اگه خارج رحمی باشه باید سریع مشخص بشه تا با دارو برطرف بشه و کار به جراحی نکشه...

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا گلم الآن دیگه مشخص میشه...بتاش واسه دو هفته تاخیر کمه....اگه خارج رحمی باشه باید سریع مشخص بشه ت ...

دقیق دوهفته قبل مثبت شدن بی بی چکم نزدیکی داشتم اما گقتن اون موقع تخمک گذاری نمیشه چون موعد پریودت بوده

2728
دقیق دوهفته قبل مثبت شدن بی بی چکم نزدیکی داشتم اما گقتن اون موقع تخمک گذاری نمیشه چون موعد پریودت ب ...

دقیقا...تاریخ اولین روز آخرین پریت کی بوده تا سن بارداریت رو بگم

دقیق دوهفته قبل مثبت شدن بی بی چکم نزدیکی داشتم اما گقتن اون موقع تخمک گذاری نمیشه چون موعد پریودت ب ...

یعنی قبل اون ببخشید اصلا اقدام نداشتی

به این زودی پاره نمیشه دکتر من تا یه هفته فقط آزمایش بتا رو تکرار می‌کرد آخرشم فهمید خارج رحمی نبوده ...

اتفاقا واژینال زودتر مشخص میکنه

دور نافمم درد میکنه

عزیزم ناراحت نباش خدا هیچ‌وقت ناامیدت نمیکنه...خداتو شکر کن زود فهمیدی خارج رحمی خیلی خطرناکه برای مادر

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2738

عزیزم سونوی شکمی اول انجام بده اگه توی رحم نبود بعد واژینال کن

واقعا تو بارداری سونوی واژینال ریسکه، یسری دکترا برای واژینال حتی امضا میگیرن از بیمار بعد انجام میدن که یوقت اگه اتفاقی افتاد بیمار نره شکایت کن

شماهم بعد ۴۸ ساعت بتات درست رفته بالا

شاید شما زمان بندیت اشتباه بوده یا تخمک گذاری و لقاح دیر انجام شده

گریه نکن و استرس نکش، این استرس از هرچیز دیگه ای سمی تره برات

مهم اینه که بتات درست رفته بالا

به خدا توکل کن برو دکتر ان شاءالله خیره، هرچی خدا بخواد

دقیقا...تاریخ اولین روز آخرین پریت کی بوده تا سن بارداریت رو بگم

۲۵اردیبهشت،یه هفته پریود بودم.....۱۰خرداد من حاملگیم مثبت بوده....دو هفته قبل. مثبت شدن من رابطه داشتم.....سابقه تاخیر داشتم قبلا

عزیزم سونوی شکمی اول انجام بده اگه توی رحم نبود بعد واژینال کن واقعا تو بارداری سونوی واژینال ریسکه ...

نمیدونم بخدا گفتن شکمی معلوم نیس....من. پیش دکتر دیگ ای نرفتم دیگ

2706