2737
2734
عزیزم شما هم میتونید  فقط خواستگار ها رو به دلایل الکی مثل اینکه خوشگل نیست یا خونه نداره و فل ...

والا من اصلا خواستگار جدی نداشتم که به خوشگلی یا خونه داشتن نداشتنش بخوام فکر کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکیم مث همین دختره منتها اهل حجاب و اینا نیستم ولی تا حالا دسم به یه نامحرمم نخورده بلدم نیستم باپسرا باشمم براهمین حس میکنم هیچ وقت ازدواج نمیکنم😂😑

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘
2731
یه نصیحت از یه متاهل ( تو توی زندگیشون نیستی و از مشکلاتشون خبر نداری ) منم تا مجرد بودم حسرت این و ...

دقیقا 

منم سر ازدواجم کل خانواده مون چشم خورد 

اینقدر که همه میگفتن چه ازدواج خوبی کرد 

ولی فقط خودمو خدا میدونیم که چقدر زجر کشیدم توی این زندگی

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
من یکیم مث همین دختره منتها اهل حجاب و اینا نیستم ولی تا حالا دسم به یه نامحرمم نخورده بلدم نیستم با ...

ببین البته این خانواده سرشناس داشت 

خب میدونی اینجور دخترها رو هوا میزنن حتی اگه قیافش معمولی هم بود

ببین البته این خانواده سرشناس داشت  خب میدونی اینجور دخترها رو هوا میزنن حتی اگه قیافش معمولی ...

اهان اینم هس به هرحال باید شناخته شده باشی 😁که من نیستم هیی هععع 

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘
2740
خوش به حالشون  بعضیا خیلی سریع و آسون با یه مورد عالی ازدواج میکنن

منم همینو میگم

اینا همسن و سال ما هستن و بدون هیچ تلاشی از خودشون از هر نظر عاطفی شغلی هر چی یه کیس ایده آل براشون پیدا میشه

اون وقت ما چی