2737
2739

چیکارکرده

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

مادرمنم بدترین ظلمی که میشد در حق یه دختر بکنی در حقم کرد 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکارکرده

بگم چیکار نکرده دو دقه میرم تو گوشی بهم ننگ میزنه ی حرفیو با زبون خوش بهم نمیگه نفرینم میکنه بخاطر من خود زنی میکنه یبار نزدیک بود رگ چشمو پاره کنه 

ب بابام خیانت میکنه برا بابام نفهمه نمیفهمه بعضی مواقع شرایط سخته بعد ب عشقش میگه زندگی سختی داره باید بسازی

2731
بگم چیکار نکرده دو دقه میرم تو گوشی بهم ننگ میزنه ی حرفیو با زبون خوش بهم نمیگه نفرینم میکنه بخاطر م ...

خیلی ناراحت شدم شرایطت سخته ..

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
  ب من میگه از سگ کمترم میگه مایه ننگم:/

به منم گفتن اینارو حتی بدترش 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

الان فاز مشاوره بر میدارین ولی بعضیا لیاقت مادر شدن رو ندارن 

تو خیابون تو همجا بلند بلند بهم فحش میده یبار کوچیکیم یکاری باهم کرد وقتی دوست بابام اومده بود ک هنوزم ک هنوزه هعی ب روی بابام میاره دوستش

2738