2737
2734
عنوان

به نظرتون شوهرم نرماله؟

| مشاهده متن کامل بحث + 923 بازدید | 26 پست

به خودت و زندگیت میرسی ؟رفتارت باهاش خوبه؟منم وقتی شوهرم خونه نیست دلتنگش میشم ولی اکثر اوقات از در که میاد یه حرفی حرکتی میزنه گند میزنه به اعصابم دیگه سرد میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر منم گاهی اینجوری میشه حتی شده تو راه که داره میاد خونه زنگ زده کلی قربون صدقه رفته بعد وقتی اومده خونه اصلا انگار نه انگار  

من ازش میپرسم طوری شده؟میگه خیلی خسته ام،منم یه چایی بهش میدم خودم و با گوشی و آشپزی و....مشغول می کنم بعد چند ساعت کم کم نرمال میشه،گاهیم همونجوری آنورمال میخوابه  

مثل من 

از خستگی

صبح ها عاشقم شبا فارغ

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
2738

یا خدا شوهرت کپی شوهر من تو چت مهربون ترین با درک ترین عاشق ترین مرد دنیاست پاش میرسه خونه یه غرغرویی میشه بیا و ببین به خندیدن ما هم گیر میده 😐😐😐ولی آدم گرمی هست کلا همیشه داره غر میزنه غذا میخوره به فکر یه چیز دیگه است همین 

فک کنم منم اگ ازاول مرد بودم همینجوری میشدم کار می‌کردم و کارت پول ب زنم میدادم میگفتم ببین تو این شرایط با بدبختی پول درمیارم همشو میدم دستت ینی چقد دوستت دارم دیگ بیخیال بشه بزاره توحال خودم باشم

ولی اگ کسی اذیتش می‌کرد ازش حمایت میکردم 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه