2733
2739

بستگی داره

اعتقاد داشته باشید جواب میده

نداشته باشید هم یه کاری میکنه بهش ایمان بیارید

بله راسته انجام دادم 

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا عین من

یه موضوع مهمی برام پیش اومده 

فقط دارم ذهنمو منحرف میکنم بهش فکر نکنم 

چون میترسم واقعا

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2728
قانون جذب نمیدونم چیه دقیقا ولی من از بچگیم به هر چی فکر کردم یا یه چیزی گذری از ذهنم رد شد میدونم ک ...

شاید جالب باشه ولی منم تقریبا مثل تو ام اما قانون جذبی که انجام دادم تقریبا بهش رسیدم❤️

2740
درسته اونایی که میگن دروغه همراستا نیستند من شخصا راحت جذب میکنم 

چجوری میخوام جذب کنم میگی چیکار میکنی؟ 

به کدامین گناه؟                   من بی پول تر از پیشم دارم بی پول ترم میشم🗿🚶‍♂️. 
تو چ موردی

تو همه ی موارد 

مخصوصا نوشتن نوشتن و تصویرسازی خیلی جواب میده

من خودم واقعا توی شرایط خوبی نبودم چه مادی چه معنوی

با نوشتن و شکرگزاری داره حل میشه مشکلاتم 

میتونید کتاب قانون توانگری بخونید

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..
شاید جالب باشه ولی منم تقریبا مثل تو ام اما قانون جذبی که انجام دادم تقریبا بهش رسیدم❤️

من انجام بدم مثلا به یع چیزی فکر کنم و هی برا خودم بدونمش و نمیدونم از این چیزا که برا قانون‌جذب میگن دیگه 

دقیققققا برعکسش میشه برا همین تا حد ممکن به چیزی که میام نباید فکر کنم 

بعد حالا یه چیزی کتاب قانون‌جذبو خونده بودم بعد یه کتاب دیگه ای پشت اون خوندم شست برد همه رو 😂😂😂

کلا خلاف هم بودن

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
یه موضوع مهمی برام پیش اومده  فقط دارم ذهنمو منحرف میکنم بهش فکر نکنم  چون میترسم واقعا

منم مثل تو ام اومدم اینجا ذهنم منحرف شه 

یه ذره بیشتر از یه ذره استرس دارم 

یه مثال ساده ردش میکنه

وقتی دو نفر ازمون استخدامی دادن و فقط قراره یکیشون رو استخدام کنن اون وقت اگه همزمان با هم این دو‌ نفر سعی کنن از طریق قانون جذب بهش برسن و جذب دوتاشون کاملا یکی باشه کدوم استخدام میشه؟؟نمیشه همچین چیزی..... 

من انجام بدم مثلا به یع چیزی فکر کنم و هی برا خودم بدونمش و نمیدونم از این چیزا که برا قانون‌جذب میگ ...

یه هفتست یه اتفاقی برام افتاده امید وارم اون نباشه 

از جمعه تا حالا دارم ذهنم و منحرف میکنم نرم سمتش 

میترسم اتفاق بی افته🤣

الانم اینجام تا ذهنم منحرف شه😘🤣