2733
2734
چجوری میخوام جذب کنم میگی چیکار میکنی؟ 

عزیزم کتاب معجزه ناخودآگاه ژوزف مورفی رو بخون خانمی که تو کار جذب هست بهم معرفی کرد واقعا معجزه هست و سابلیمینال هم برا من مفید بوده

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
عزیزم کتاب معجزه ناخودآگاه ژوزف مورفی رو بخون خانمی که تو کار جذب هست بهم معرفی کرد واقعا معجزه هست ...

از کجا گیر بیارم؟ نمیتونم بخرم

به کدامین گناه؟                   من بی پول تر از پیشم دارم بی پول ترم میشم🗿🚶‍♂️. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه هفتست یه اتفاقی برام افتاده امید وارم اون نباشه  از جمعه تا حالا دارم ذهنم و منحرف میکنم نر ...

برو اهنگ بزار برقص 

لامصب نمیشه هم فکر نکرد ، مدام میاد جلو چشم ادم 😂

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2728
دقیقا  میشه دعا کنید اون اتفلق نیفته (شاید دعاهاتون اثر کرد.. والا🤣🤣)

حتما عزیزم 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
بزن گوگل نسخه الکترونیکی داره

عزیزم سرچ کردم نیومد بعد یه برنامه نصب کردم که باید پول میدادی میخردی پی دی افش رو منم که ندارم. 

ميشه بگی خودت چیکار میکردی که خواسته هاتو جذب کردی؟ مرسی

به کدامین گناه؟                   من بی پول تر از پیشم دارم بی پول ترم میشم🗿🚶‍♂️. 
2740
عزیزم سرچ کردم نیومد بعد یه برنامه نصب کردم که باید پول میدادی میخردی پی دی افش رو منم که ندارم.&nbs ...

پولی هست منم خریدم. عزیزم خیلی مفصلتر نمیشه یجا گفت یه راهش مراقبه و سابلیمینال بود و این کتاب هم کمک می‌کنه هر چندد کامل نکردم

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
پولی هست منم خریدم. عزیزم خیلی مفصلتر نمیشه یجا گفت یه راهش مراقبه و سابلیمینال بود و این کتاب هم کم ...

منظورم اینه تصور میکردین؟ مینوشتین هر کاری میکردین یه خلاصه بگین

منظورم اینه تصور میکردین؟ مینوشتین هر کاری میکردین یه خلاصه بگین

هم نوشتن هم تصور هر بار تو یه جوی بودم ولی دوتاشون هم موثر بودن مهم اینه که رسیدن به خواسته تو باور داشته باشی 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣