2733
2734
عنوان

خانما قهر کنم برم خونه ی مامانم؟؟؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 52 پست
میخوام با شوهرم برم نه خانواده،اونا انقدر مشغله دارن.

خوب اونم نمیاد مردا همیشه از خانوما فرار میکنن 

هرچقدرم بیشتر اصرار کنی بدتر میشه. 

فقط یه راه داره اونم اینکه خودت سر خودت و گرم کنی و دیگه تقاضا نکنی تا خودش بگه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین بنظر من بزار با همکاراش بره

چون اگه بری فک نکنم زیاد بهت خوش بگذره

سعیم کن زیاد قهر نمونی به ی بهانه ای سر حرفو باهاش باز کنی

اگرم دلت گردش میخاد عیییین خودش با دوستات یا خانوادت برو وقتیم برگشتی بگو اره خیلی خوش گذشتو فلان و اصن سعی کن خودتو خیلی خوش حال نشون بدی که یوقت فک نکنه چون اون نبوده بهت خوش نگذشته 

اگرم تونستی تو هین گردش ی عکس استوری کن که ببینه تنها نیستی و چقدر داره بهت خوش میگذره

2731
شغل شوهرت چیه؟ چقدرحقوقشع؟ با پولهاش حال کن

دقیقا شوهر منم همش سرکاره وقتیم خونه س اینقد خستس با انبردست باید از دهنش حرف بکشم 

وقتایی ک دیر میاد ناراحت میشم خودش عادتمو می‌دونه میگه هرچی میخای بخر و...😂یکمی اعصابم آرومتر میشه اینجوری 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

زندگی ها خیلی سخت شده.اولش دلم سوخت براش که همه اش سرکاره.دوم هم حق داری ناراحت باشی.سوم هم شاید توی معذورات قرار گرفته و قبول کرده با دوستش بره.نخواسته خودش رابشکونه حالا یه قراری گذاشته دیگه ولش کن.خانومی خودت را نشون بده.به نفع خودت بل بگیر و بگذار بره

2740
خب حقوفش چقدره؟

شغل آزاده ولی بد نیست خداروشکر راضیم 

در عوض وحشتناک سخته خیلیم دلم براش میسوزه 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
بخاطر این میخوای قهر کنی شوهر من الان زنگ‌زده میگه شام میریم خونه مامانم منم گفتم شام گذاشتم گفت مام ...

برو بی خیال،شامتو بخور،فردا هم ناهار داری تا لنگ ظهر بخواب یا برو استخر یا فیلم ببین خوش بگذرون به خودت فردا .حال کن.