2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه اتفاقا تازه به این نتیجه رسیدن که شام مهم ترین وعده غذایی. دقت کنی قدیمیا اکثرا ناهار نمی‌خوردن ی ...

گفتم که مخالف حذفم همون اول گفتم ،شام باید سبک باشه ، صبحانه مفصل ناهار به اندازه اگر برنجه بدون روغن ۶ تا ۱۰ قاشق  کلا وعده نباید حذف بشه

دخترخاله منم با همین روش خیلی وزن کم کرد  شام رو قبل ۹ میخورد . ناهار و حذف نمیکرد مثلا تخم مر ...

منم اصلا بدنم رو گرسنه نمیزارم یه ورزش مثل حلقه و طناب البته ادای طناب زدن ۲۰تاهم پروانه میرم تا الان ۵ کیلو وزنم کم شد 

خیلی عالیه آفرین😍

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
2738
گفتم که مخالف حذفم همون اول گفتم ،شام باید سبک باشه ، صبحانه مفصل ناهار به اندازه اگر برنجه بدون روغ ...

ببین من چنتا دلیل میارم واسه اینکه ناهار چقد مضره 

ناهار توی گرم ترین ساعت روز خورده میشه 

قلیایی هست سمی ک وارد بدن میشه خون غلیظ میشه و حالت کسل و خواب الودگی سراغمون میاد  میگیریم میخابیم تا عصر از اون طرف شب تا دیر موقع خوابمون نمیبره  بلغم و سودا بدن زیاد میکنهذبدن. و معده به ۱۰ ساعت زمان نیاز دارن ک حضم بشه غذا بعد ما همش داریم میخوریم به بدنمون فرصت تجزیه نمیدیم ما دشمنیم با بدنمون واقعا 

من موافقم.چون دکتر تغذیه ی دوستم هم بهش همینو گفته بودن و نتیجه هم گرفت.طبیب اسلامی هم به من همینو گفت

بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...

اصلا داستان ناهارو بزار بگم 

من از یه متخصص طب اسلامی پرسیدم .

زمان قاجار پزشکای انگلیسی که دیدن مردم ایران خیلی نیروی بدنی مناسبی دارند و سالم هستند ،بخاطر وجود اطبای حاذق و داروهای گیاهی ،بخاطر مصرف صحیح تغذیه و سبک زندگی ،صبح زود صبحانه و کار و فعالیت و شب هم شام .

میان بررسی میکنن و آب برای داروهای گیاهی رو قطع میکنن زمستون که میشه گیاهی هم خشک میشن برای جلی توجه غذا می‌دادند. شروع کردند دادن ناهار تا سبک زندگی مردم رو عوض کنند جلوی سفارت به مردم میدادن ، ولی مردم میبردن تا شام بخورند .بعد نتونستند کاری بکنند که مردم ناهار بخورند گفتند که هر کس همین جا غذا بخوره ،بهش میدیم .بخاطر قحطی و گرسنگی مردم شروع کردند به خوردن ناهار .رژیم های غربی شام رو حذف میکنن یا سالاد که طبع سردی داره رو پیشنهاد ميدند که طبع عامل ۹۹ درصد بیماری هاست 

گفتم که مخالف حذفم همون اول گفتم ،شام باید سبک باشه ، صبحانه مفصل ناهار به اندازه اگر برنجه بدون روغ ...

حذف نه چیز سبک ،مثلا شیر یا خرما ،یا نون و پنیری چیزی وگرنه که از پا درمیای از صبحانه تا شام 

هنوز رژیمش ادامه داره . ولی در کل اون خیلی رعایت میکنه غذاهایی ک با طبعش جور نباشن لب نمیزنه 

ادم طبق مزاجش پیش بره همیشه وزنش متعادل میمونه مثلا کسی که طبع بدنش گرم و خشکه نباید غذاهای با طبع گرم مثل زعفران مثل گردو مثل عسل و چیزایی ک بشدت گرمن بخوره یا باید متعادلشون کنه و کسایی هم ک سرد مزاجن باید سردیجات نخورن یا با مصلحش 

2706