2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادربزرگم شهرستان بودن ومادرم بعدازازدواج اومدتهران.
مادربزرگم خیلی بی عاطفه بودحتی وقتی مادرم زایمان کردنیومدمادرموببینه بااینکه فقط۲ساعت راه تاتهران هست
حتی وقتی مادرم قدرت تکلمشوازدست دادبازهم نیومدولی مامانم بامادرپدرم خیلی خوب بودن الان مادرپدرم فوت کرده ومادرمادرم ۵سالیه که اومدن تهران البته بخاطرمادرم نه تواین ۵ سال مادرموازاینروبه اونروکردن مادرم ادم ساده ای هست وهرچی خاله ام اینابگن گوش میده مابچه هاوپدرم دیگه اولویت اولش نیستیم
2728
وقتی مریض میشه خاله ام اینا نمیذارن مابامادرم بریم دکتروخودشون میرن چون بعدش میخواهن هرچی دلشون میخوادبگن وطوری بامادرم حرف میزنن که دفعه ی قبل من وهمسرم میخواستیم باهاش بریم دکترتاخاله ام اینانرن مادرم جلوی همسرم بهم فحش داد که من نرم تاخاله ام اینابرن بعدکه ازدکتراومدن گفتن دکترگفته عمل نکنه تا۱ هفته دیگه میمیره وازاینجورمزخرفاتخواهرم فرداش بادکترش تماس گرفت وفهمیدیم دروغ گفتن
2738
بخاطرمریضی مادرم نذاشتن مادرم بامن بیادبرای خریدجهیزیه وچون خواهرام شاغل بودن نتونستن باهام بیان وهمسرم هم که ماموریت بودمجبوربودم خودم تنهامیرفتم خرید.
تحویل نمیگیره
امروزقراربودبره عمل چشم بکنه خواهرم میخواست بره میگفت نه فقط باباباتون میرم حالادیشب فهمیدم که مادربزرگم قراره بره بهش گفتم اگرراحله نیاددیگه کاری باهات ندارم گفت باشه نداشته باش من حرصی شدم گفتم باشه جیگرگوشه هات هستن مارومیخوایی چیکار.
منم اصلانه زنگ زدم ونه حالشوپرسیدم.
2706